Nezařazené

Chci dárek a chci Cybex.

Titulek hovoří za vše. Tohle je příspěvek pro milovníka značky Cybex. Kdo Cybex nezná tak tenhle článek neocení. Jedná se o článek, který je zaměřený na Cybex. Všechny rady jak získat bonusy a různé dárky a zároveň mít Cybex.

Na začátek si řekneme, že Cybex je a bude značka číslo 1. O tom není pochyb. A když se bavíme, že je to topka, tak logicky pořizovací cena bude vysoká. A ano je to tak. Cena převážně u modelů platinum je astronomická u něčeho to je jako by si člověk kupoval auto. My ale víme jak to udělat aby člověk neutratil tolik.

Jak na to?

První věc je koupit u nás. A proč? Jednoduše proto, že dostanete dárek v hodnotě 10% z celé částky a to už je zajímavé. A teď o jaký dárek se jedná že? Nebojte nejedná se o něco co máme na skladu roky a nemůžeme se toho zbavit. Výběr necháme na Vás.

První možnost. Je kupón s částkou do našeho eshopu. Příklad. Koupíte si Cybex v setu a bude stát 40 000 kč. A jestli se rozhodnete pro kupón tak dostanete 4000 kč, a můžete si objednat cokoli na našem eshopu. A kupón se bude vztahovat i na zlevněné zboží.

Druhá možnost je domluvit produkt od značky Cybex k setu v ceně, jako v příkladu číslo jedna.

Jestli chcete využít akci s dárkem, tak musíte použít kód: chcidarek