Kód: 3521 | Značka: Braun

BRAUN BNA 100 Elektrická odsávačka hlenů

Neohodnoceno
1 174 Kč 1 450 Kč Sleva 19 %
Skladem (> 10 ks)

BRAUN BNA 100 Elektrická odsávačka hlenů

která pomáhá zlepšit dýchání vašeho děťátka, odsávačky hlenů jsou velmi důležité zejména pro novorozence. Umožňují odstranění sekretů z nosu, což se projevuje v klidném a bezproblémovém dýchání našeho dítěte. Elektrické odsávačky hlenů jsou nejlepší způsob, jak vyprázdnit sekret z nosu dítěte, nedráždit sliznici a dítěti nezpůsobit problémy při pohledu na samotné zařízení.

Můžeme doručit do:
13.4.2021
Kategorie: Kojenecké potřeby
Záruka: 2 roky

BRAUN BNA 100 Elektrická odsávačka hlenů

která pomáhá zlepšit dýchání vašeho děťátka, odsávačky hlenů jsou velmi důležité zejména pro novorozence. Umožňují odstranění sekretů z nosu, což se projevuje v klidném a bezproblémovém dýchání našeho dítěte. Elektrické odsávačky hlenů jsou nejlepší způsob, jak vyprázdnit sekret z nosu dítěte, nedráždit sliznici a dítěti nezpůsobit problémy při pohledu na samotné zařízení. Kompaktní a lehká.
Odsávačka hlenů Braun je kompaktní, lehká a ergonomická. Je to díky její malé velikosti a její předností je i to, že může být použito i při cestování, nebo procházce. Navíc, ergonomie zařízení také zvyšuje jeho funkčnost.
Braun BNA 100 je lehká a snadno se používá.
Odsávačka má dvě silikonové špičky, které umožňují rodiči přizpůsobit odsávačku velikosti nosu dítěte. Jedna špička je širší – pro větší otvory nebo pro hustější sekret. Druhá špička je užší – pro velmi malé děti nebo řídký sekret. Zařízení má dva sací výkony, které usnadňují flexibilní odsávání v závislosti na potřebách a hustoty sekrece.
Odsávačka hlenů je snadno čistitelná. Prvky se dají snadno odstranit a mýt v myčce nádobí. V důsledku toho se zachová hygiena a zařízení se může kdykoliv znovu použít.
Odsávačky hlenů pro děti se používají k extrakci sekretů z nosu. Nosní hlen je během infekce nebo alergie základem pro bakterie a podporuje chorobné komplikace. Kromě toho brání jedení, dýchání a spánku, což způsobuje, že dítě je nervózně a podrážděné, což ovlivňuje celou rodinu.
Elektrická odsávačka hlenů pro děti pomáhá normálně dýchat. Braun BNA 100 je tichá – nemá vliv na pocit bezpečí malého dítěte.
Odsávačka – zabezpečuje vysokou účinnost činnosti a současně snižuje riziko přenosu infekce na lidi, kteří se starají o dítě.
Záruka 2 roky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: