Moje osvědčená metoda nákupu, jak neudělat botu při koupi autosedačky.

Moje osvědčená metoda nákupu, jak neudělat botu při koupi autosedačky 

baner

4 chyby, kterých se každý při výběru autosedačky musí vyhnout za každou cenu.

 

 

99 % lidí špatně vybere autosedačku a potom musí zbytečně utrácet další peníze.

 Mnoho lidí vybírá autosedačku podle designu nebo barvy. A bezpečnostní prvky odsunou na druhou kolej.

 Většinou se přikloníte ke koupi levnější verze neotočné autosedačky. Která Vám postupem času bude vadit a pro prcka bude značně nepohodlná.

 Pozor na klasickou konstrukci. Nemá bezpečnostní prvky jako ochranu proti bočnímu nárazu.

Koupíte levnou autosedačku a za půl roku zjistíte že je pro dítě malá a nepohodlná, zbytečně potom utratíte další peníze. 

Problém u většiny pokračujících autosedaček. Jsou nepohodlné a bezpečnostně jsou daleko za autosedačka s testem.

To má za následek to, že nebudete s autosedačkou spokojeni a hlavně dítě bude nevrlé a protivné, když ho tam posadíte. A poté máte na výběr koupit další kvalitnější sedačku nebo přetrpět dobu než dítě vyroste.

Naštěstí pro Vás je zde řešení. Vybrat autosedačku, která se zaměřuje na pohodlí dítěte a polstrování i materiály jsou natolik kvalitní, že dítěti bude v autosedačce dobře. A navíc prošla nejpřísnějším testováním aby bezpečnost byla na té nejvyšší úrovni.

  • Otočení o 360 stupňů se zámkem Sedačka má integrovanou základnu isofix s možností otáčení o 360 stupňů a Simple Swivel ™ vám umožňuje aktivovat otáčení sedačky i-Spin 360 jedním tlačítkem. Účinnou ochranou je zámek Smart Ride ™ - zabrání tomu, aby se dítě na sedačce otočilo proti směru jízdy příliš brzy. Díky takovým řešením je autosedačka i-Spin v každém ohledu spolehlivá!

  • Tri-Protect ™ a Guard Surround Safety ™ Opěrka hlavy Tri-Protect ™ má 3 vrstvy s patentovanou pěnou Intelli-Fit ™, která dokonale chrání citlivou hlavu dítěte. Boční ochranné kryty Guard Surround Safety ™ poskytují další ochranu v případě bočního nárazu a automaticky se aktivují při vzpěru vašeho dítěte.

  • Grow Together ™ výškové nastavení Grow Together ™ - integrované 6stupňové výškové nastavení opěrky hlavy s bezpečnostními pásy, aniž byste je museli měnit - Joie i-Spin 360 roste s dítětem!

  • Inteligentní systém Isofix Nastavitelná noha / stabilizátor v 19 stupních vám umožní nastavit sedadlo většiny dostupných automobilů se systémem isofix. Autosedačka i-Spin má ukazatele správné montáže, což umožňuje eliminovat chyby při montáži a činí celý proces rychlý a efektivní!

  • Pohodlí Třídílná vložka poskytuje dítěti podporu v různých fázích vývoje, pětibodové bezpečnostní pásy s centrální sponou účinně drží tělo dítěte a skořepina je navržena tak, aby zajistila cirkulaci vzduchu a snížila pocení během horkých dnů. Vysoce kvalitní látka čalounění zajišťuje pohodlí, je odolná proti znečištění.

  • Nastavení sklonu

   Systém Sleepytime Tilt ™ zaručuje 6 stupňů nastavení úhlu náklonu v obou směrech; 6 stupňů nastavení pro zadní montáž a 6 stupňů náklonu pro přední montáž.

Kdo jsem já? Člověk, který se zabývá prodejem kočárků a autosedaček řadu let ale hlavně otec, který zažil co to je koupit špatný kočárek i autosedačku. A pak utratit zbytečně další tisíce. Jsem prodejce i dodavatel kočárků za tu dobu mi rukama prošlo mnoho značek a díky tomu jsem mohl pro Vás vyselektovat ty autosedačky, které za to stojí.

IMG_20200216_111341_709

Recenze na autosedačku Joie i-Spin 360.

lindikova

Koupili jsme a moc hezky nám slouží????

maximaty

Sedačku máme od září a jsme velice spokojení. Mohu vřele doporučit

@alneka srovnání mám s Besafe X2 i size. Tam mi přijde, že má Mikeš trochu více místa na nohy, asi proto, že je vyšší základna a autosedačka se dá posunout dál od sedadla (si teda myslím), ale taky už nic moc místa. Mě přijde Spin právě super, že si to přizpůsobíš pro jak staré dítě zrovna potřebuješ. Já tam teď vozila Kristiána i Mikeše, jak bylo potřeba. Jinak ano, je vhodná i pro novorozence. A kompromis, jako nevím jak to myslíš. Za mě- prostě vajíčko je vajíčko. Vždycky je lepší , když je autosedačka pouze pro danou kategorii, ale osobně bych i Spin za kompromis rozhodně nepovažovala. V testech bezpečnosti obstála velmi dobře a to i pro nejmenší miminka.

 

 

Co získáte?

 • Dostanete novou autosedačku Joie i-Spin 360
 • Doručenou expresně do 4 pracovního dne

Normálně v ceně 8994 Kč, dnes pro Vás za cenu 8097 Kč.

 • Doprava zdarma v hodnotě 150 kč
 • Celková hodnota bonusů: 1047 Kč

Cena za autosedačku Joie i-Spin 360 včetně bonusů: 8097 Kč

 • 20-denní garance vrácení peněz
 • Garance bezplatného vrácení zboží a peněz (pouze nepoužité zboží)

 

Klikněte zde a kupte!

Slevový kupón v hodnotě 897 kč

Pro využití akčních cen vyplňte Váš email pod článkem "chci získat slevu", následně obdržíte unikátní slevový kód akce.

Nenechte si ujít tuto nabídku. Tato nabídka nepotrvá věčně. Díky tomu získáte autosedačku Joie i-Spin 360 za bezkonkurenční cenu.

P.S. Tato akční cena 8097 Kč za chvíli končí a následně bude stát produkt 8994 Kč, tak si toto nenechte dnes ujít.