VAROVÁNÍ: Ani nepomýšlejte, že zkusíte koupit kočárek, aniž si nejdřív nepřečtete toto.

67909426_2324961814284823_719381411190013952_o

Moje osvědčená metoda nákupu, jak neudělat botu při koupi kočárku.

 

Mnoho lidí vybírá kočárek podle hluboké korbičky a vůbec se nedívají na sporťák a v tom je ta velká chyba. Dopadne to tak, že za půl roku musejí jít koupit další sportovní kočárek a zbytečně utratí dalších několik tisíc korun.

 Tohle je Váš problém: Vyberete si kočárek podle hluboké korbičky ta byla ve všech směrech ideální široká dlouhá, měla odvětrávání i polohování ale tohle má za následek skoro v 90 % případů, velice nekomfortní sportovní část. Takže zjistíte že jste za kočárek utratili 20 000 kč používali 6 měsíců ale co ten zbytek času do 3 let dítěte?  

To znamená, že budete nuceni koupit nový sportovní kočárek. A co dělat s tím starým použitým kočárkem? Pakliže je nekvalitní těžko se prodá a bude Vám akorát zabírat místo v domácnosti. A to nemluvím o zbytečném utracení několik tisíc korun.

Naštěstí pro Vás je zde řešení. Značka Venicci tyhle problémy řeší už několik let, řada inovací, které se na kočárku uskutečnili velmi dobře fungují jako například odpružení předních koleček pro lepší funkčnost v terénu. Skladný a dobře ovladatelný sporťák se hodí jak do terénu tak i do města.

 • Venicci kočárek s funkcí DMS  DMS - systém, který si pamatuje polohu kola poté, co ztratil kontakt se zemí. Díky tomuto systému se kola neotáčí kolem své osy a nezablokují se, když se znovu dotknou země.

 • Venicci kočárek se systémem tlumení nárazů, tato technologie Vám zajistí, aby se přední kolečko nepřetáčelo, když najede na nerovný povrh. Jednoduše vždy drží směr i když je kolečko od aretované.

 

 • Venicci kočárek a flexibilní kolečka, nová inovace nenafukovacích koleček, která není váhou ani funkci odlišná od nafukovacích. Už nemusíte řešit přehuštěné nebo podhuštěné kolečka.

 • Venicci kočárek a kvalitní odpružení. Tento kočárek je vhodný i do náročnějších terénů jako jsou polní i lesní cesty.

 • Venicci kočárek se ochranou proti ohni. Veškerý textil na kočárku je speciálně ošetřen proti ohni. Takže kočárek není možné zapálit.

Kdo jsem já? Člověk, který se zabývá prodejem kočárku řadu let ale hlavně otec, který zažil co to je koupit špatný kočárek. A pak utratit zbytečně další tisíce. Jsem prodejce i dodavatel kočárků za tu dobu mi rukama prošlo mnoho značek a díky tomu jsem mohl pro Vás vyselektovat ty kočárky, které za to stojí.

IMG_20200216_111341_709

Recenze na kočárek Venicci. 

Kočárek Venicci typ Karbo, máme rok a půl. A stále tvrdím že je to skvělý kočárek. Výhod spoustu. Hluboká korba opravdu veliká, obrovská boudicka, nesvítí tam, nefouká, dá se rozšířit. Výhoda oproti jiným kočárkům. zádíčka jdou polohovat. Nánožník na zip a magnet. Dcerka je letní, vydržela v hlubokém do nějakých 8mesicu a měnili jsme za sporťák pac chtěla koukat a vylézat. Sporťák opět veliká boudicka, je nenahraditelná. Záda do úplného lehu. Je široký. Veliký košík, na nákup a na pejska  kola vydrží vše, bydlíme v Praze v paneláku ale hned u lesa. Takže denně v terénu, byli jsme v létě na horách zvládl vše. Pruží, nedrnca. Výhoda že jde po směru i proti směru jízdy. Hodně využívám. Jsem prcek, pro mě je ideálně vysoký. Možná pro vysoké lidí by byl nízký. Ale muž má 184cm a taky v pohodě jezdí. Jen u sporťáku jsme si nasili malinký kousek such.zipu do boudicky aby když zafouká se neotklapelo to odklápěcí kukatko 
A jako bonus, za celou dobu jsem ji potkala asi 3×…takže super že ji nemá každý jako jiné kočárky. Navíc je opravdu krásný  snad jsem pomohla

@Shima bohužel hlubokou korbičku máme zabalenou v krabici a má ji manžel v práci, doma není místo. Ale byla oproti jiným korbam opravdu prostorná! Vůbec se toho nebojte. Navíc myslím že v prosinci vám miminko už může sedět. My Teda měli rychlíka na vše, sezení i stání  Sníh zvládl úplně v pohodě, poslední zima byla docela štědrá na sníh. Ty kola jsou velká, peruje. Tak to víte že když bylo zrovna čerstvě napadnuto tak se jelo hůř, ale to s každým kočárkem. My s ním byli i v Jizerkách, v Beskydech či Hoře Říp 

 

g.sandova používáme ho zase, teď na druhou dceru 10m. V hluboké korbě byla do 9m. Takže fakt veliká. Sporťák zas pro mě obrovské plus že je protisměrný, vidím na ní. A veliká boudička. Za ty roky, odpočíval vlastně jen asi 4-5m než se narodila druhá. Tak jen v létě výměna předního kola, kvůli ložiskům. No a ta šedá hlavně na boudě a tašce vysisovala, ale není to extra znát. Ale to se stává asi u většiny kočárů. Takže spokojenost stále  máme ho 3,5 roku

 

Kočárek Vennici mám a můžu jenom doporučit  . Je Teda pro menší postavu já mám asi 168 cm a úplně mi vyhovuje. Ovladaní je velmi jednoduché a lehké i pouze jednou rukou. Aretace je na předních kolečkach a otočí se pouze takový spínač nic hrozného! Za mě moc doporučuji prochodila jsem sním celou zimu na severu Čech a teď na léto už máme sporťák a paráda!

Co získáte?

 • Dostanete nový kočárek ve dvojkombinaci a autosedačku Swandoo
 • Získáte kompletní výbavu ke kočárku není třeba nic dokupovat
 • Doručenou expresně do 2 pracovního dne

Normálně v ceně 25 750 Kč, dnes pro Vás za cenu 22 987 Kč.

 • V ceně získáváte adaptéry na nacvaknuti autosedačky do konstrukce kočárku. v ceně 630 Kč
 • Dále sadu ložisek na všechny 4 kol. V ceně 200 Kč
 • Jako bonus přihodíme servis kočárku v hodnotě 2000 Kč. ( jedná se o seřízení a vrácení kočárku do stavu, kdy jsou jízdní vlastnosti téměř stejné jak u nového kusu)
 • Navíc získáte video-návod „Jak se starat o kočárek a autosedačku a brát to jako investici“ co Vám přinese zisk až 15 000 Kč.

Celková hodnota bonusů: 17 830 Kč

Cena za kočárek Venicci s autosedačkou Swandoo včetně bonusů: 22 987 Kč

 • 20-denní garance vrácení peněz
 • Garance bezplatného vrácení zboží a peněz (pouze nepoužité zboží)

 

Klikněte zde a kupte!

Slevový kupón v hodnotě 2763 kč: 58088385

Pro využití akčních cen vyplňte Váš email pod článkem (odebírat newsletter), následně obdržíte unikátní slevové akce + video-návod „Jak se starat o kočárek a autosedačku a brát to jako investici“

Nenechte si ujít tuto nabídku. Tato nabídka nepotrvá věčně. Díky tomu získáte tajné informace jak ušetřit mnoho peňez.

P.S. Tato akční cena 22 987 Kč za chvíli končí a následně bude stát produkt 25 750 Kč, tak si toto nenechte dnes ujít.