Tady je perfektní řešení toho, abyste vybrali ten správný kočárek.

haveeyeon_muuvo_asia-18-1024x1536

Moje osvědčená metoda nákupu, jak neudělat botu při koupi kočárku.

 

Mnoho lidí vybírá kočárek podle hluboké korbičky a vůbec se nedívají na sporťák a v tom je ta velká chyba. Dopadne to tak, že za půl roku musejí jít koupit další sportovní kočárek a zbytečně utratí dalších několik tisíc korun.

 Vyberete si kočárek podle hluboké korbičky ta byla ve všech směrech ideální široká dlouhá, měla odvětrávání i polohování ale tohle má za následek skoro v 90 % případů, velice nekomfortní sportovní část, která Vám na procházce akorát přivodí další starosti. Takže zjistíte že jste za kočárek utratili 20 000 kč používali 6 měsíců ale co ten zbytek času do 3 let dítěte?  

To znamená, že budete nuceni koupit nový sportovní kočárek. A co dělat s tím starým použitým kočárkem? Pakliže je nekvalitní těžko se prodá a bude Vám akorát zabírat místo v domácnosti. A to nemluvím o zbytečném utracení několik tisíc korun.

Naštěstí pro Vás je zde řešení. Kočárky Muuvo tyhle problémy řeší, vyrobili kočárek, který je zaměřený hlavně na sportovní část. Lehkost a ovladatelnost je prioritou. Tento kočárek se navíc dá koupit jen jako sporťák. Lidé často kupují tento sporťák právě když se při první koupi nechali ovlivnit a nezjistili si více informací. 

 • Skladný Muuvo kočárek -  Kočárek lze složit jednou rukou spolu se sporťákem. Skládá se až do 62,5 cm x 58 cm x 27 cm

 • Bezúdržbové kolečka - Kluzká pojezdová gelová kola mají manipulační vlastnosti nafukovacích kol a jsou bezúdržbová, bezporuchová a skvělé tlumí nárazy.

 

 • Výborná ovladatelnost - Kočárek Muuvo má výborné jízdní vlastnosti. Je ho snadné ovládat jednou rukou a díky lehkosti zvládá i náročnější terén.

 • Kvalitní materiály - látka a kvalitní šití. Látka je dobře omyvatelná..

Kdo jsem já? Člověk, který se zabývá prodejem kočárku řadu let ale hlavně otec, který zažil co to je koupit špatný kočárek. A pak utratit zbytečně další tisíce. Jsem prodejce i dodavatel kočárků za tu dobu mi rukama prošlo mnoho značek a díky tomu jsem mohl pro Vás vyselektovat ty kočárky, které za to stojí.

IMG-20200213-WA0020

Recenze na kočárek Muuvo. 

Nejlepší kočárek, jaký jsem kdy měla! Máme Quicka a miluji tento kočárek, když jsem se s ním poprvé setkala, chtěla jsem ho. Hledala jsem ho po dobu 4 měsíců a byl to nejlepší kočárek, který jsem mohla koupit pro dítě ????

 

Muuvo kočárek si vybral můj manžel, zpočátku jsem byla skeptická. S každým dalším dnem používání však vidím další výhody. Dcera je v tom spokojená, má dobré polstrování a jezdíme na různých površích. Při vstupu na chodník snadno „se manipulujeme“. Je vidět pevná konstrukce. Gelová kola a odlehčený rám také fungují, což je pro mě důležité, protože musím vzít kočárkem po schodech. Quick mohl mít jen větší koš, to je moje jediná stížnost. Prozatím používáme gondolu ???? Jedním z faktorů, který rozhodl o výběru, bylo sedadlo kočárku směřující dozadu nebo dopředu a skutečnost, že skládací kočárek zabírá málo místa.

Doporučuji! Kočárek splňuje všechny naše požadavky. Moderní design po skládání zabírá velmi málo místa, což bylo pro nás velmi důležité kvůli častým cestám. Velké plus pro kontakt se společností a bezproblémový servis. Chůze s Muuvo je radost ????

Co získáte?

 • Dostanete nový kočárek ve dvojkombinaci 
 • Získáte kompletní výbavu ke kočárku není třeba nic dokupovat
 • Doručenou expresně do 2 pracovního dne

Normálně v ceně 12 300 Kč,  dnes pro Vás za cenu 10 987 Kč.

 • V ceně získáváte adaptéry na nacvaknuti autosedačky do konstrukce kočárku. v ceně 700 Kč
 • Dále sadu blikačů na kočárek. V ceně 170 Kč
 • Dále zimní fusak kombinovaný do korbičky i sporťáku. V hodnotě 2 189 kč
 • Jako bonus přihodíme servis kočárku v hodnotě 2000 Kč. ( jedná se o seřízení a vrácení kočárku do stavu, kdy jsou jízdní vlastnosti téměř stejné jak u nového kusu)
 • Navíc získáte video-návod „Jak se starat o kočárek a brát to jako investici“ co Vám přinese zisk až 7 000 Kč.

Celková hodnota bonusů: 12 059 Kč

Cena za kočárek Muuvo Quick 02 včetně bonusů: 10 987 Kč

 • 20-denní garance vrácení peněz
 • Garance bezplatného vrácení zboží a peněz (pouze nepoužité zboží)

 

Klikněte zde a kupte!

Slevový kupón v hodnotě 1313 kč: 34529845

Pro využití akčních cen vyplňte Váš email pod článkem (odebírat newsletter), následně obdržíte unikátní slevové akce + video-návod „Jak se starat o kočárek a autosedačku a brát to jako investici“

Nenechte si ujít tuto nabídku. Tato nabídka nepotrvá věčně. Díky tomu získáte tajné informace jak ušetřit mnoho peňez.

P.S. Tato akční cena 10 987 Kč za chvíli končí a následně bude stát produkt 12 300 Kč, tak si toto nenechte dnes ujít.