VAROVÁNÍ: Ani nepomýšlejte, že zkusíte koupit autosedačku, aniž si nejdřív nepřečtete toto.

VAROVÁNÍ: Ani nepomýšlejte, že zkusíte koupit autosedačku, aniž si nejdřív nepřečtete toto.

c10

Moje osvědčená metoda nákupu, jak neudělat botu při koupi autosedačky.

99 % lidí špatně vybere autosedačku a potom musí zbytečně utrácet další peníze.

 Mnoho lidí vybírá autosedačku podle designu nebo barvy. A bezpečnostní prvky odsunou na druhou kolej.

 Většinou se přikloníte ke koupi vajíčka s kočárkem v takzvané trojkombinaci. Ano je levnější i ladí s kočárkem ale bezpečnostní prvky jsou mnohem horší než u autosedaček co platí za přísnější testování.

 Pozor na klasickou konstrukci vajíčka. Nemá ochranu proti bočnímu nárazu a nejde nasadit na i-sofix.

Koupíte levnou autosedačku a za půl roku zjistíte že je pro dítě malá a nepohodlná, zbytečně potom utratíte další peníze. 

 Problém u všech trojkombinací je autosedačka, je to základní vajíčko. Plastový skelet potažený látkou. Jsou nepohodlné a v bezpečnosti jsou daleko za autosedačka s testem.

To má za následek to, že nebudete s vajíčkem spokojeni a hlavně dítě bude nevrlé a protivné, když ho tam posadíte. A poté máte na výběr koupit další kvalitnější vajíčko nebo přetrpět jeden rok než dítě vyroste.

Naštěstí pro Vás je zde řešení. Vybrat autosedačku, která se zaměřuje na pohodlí dítěte a polstrování i materiály jsou natolik kvalitní, že miminku bude ve vajíčku dobře. A navíc prošla nejpřísnějším testováním aby bezpečnost byla na té nejvyšší úrovni.

  • Stříška XXL: Velký, nezávislý, obohacený filtrem UPV50 + a s regulací až na 4 úrovních - všechny tyto funkce přispívají k optimální ochraně před škodlivými slunečními paprsky.

  • Systém boční ochrany: Jedná se o další ochranu v případě bočního nárazu. Systém ochrany před bočními nárazy (LSP) absorbuje síly působící na dítě při srážce tím, že chrání hlavu a ramena. Současně je kinetická energie těla generovaná při nárazu absorbována v rané fázi a hlavička dítěte zůstává v bezpečné poloze.

  • Bezpečnostní pásy: Nový 8stupňový integrovaný systém pásů poskytuje vynikající ochranu v případě bočního nárazu. Pásy ve tvaru Y zajišťují pohodlí a bezpečnost, zejména u malých dětí. Výška popruhů se automaticky přizpůsobuje výšce opěrky hlavy. Měkkou vložku nosiče, která je rovněž spojena s opěrkou hlavy, lze snadno přizpůsobit trupu dítěte.

  • Měkká stélka: Poskytuje pohodlí na nejvyšší úrovni a jeho délka a výška jsou nastavitelné společně s opěrkou hlavy - Aton 5 roste s dítětem!

  • Plná skořápka: Plášť sedadla chrání při bočním nárazu - absorbuje veškerou energii generovanou nárazem.

  • Instalace na základě Isofix: V současné době je to nejbezpečnější systém pro montáž autosedačky. Stabilitu jízdy ještě zvyšuje stabilizační noha.

Kdo jsem já? Člověk, který se zabývá prodejem kočárků a autosedaček řadu let ale hlavně otec, který zažil co to je koupit špatný kočárek i autosedačku. A pak utratit zbytečně další tisíce. Jsem prodejce i dodavatel kočárků za tu dobu mi rukama prošlo mnoho značek a díky tomu jsem mohl pro Vás vyselektovat ty autosedačky, které za to stojí.

IMG_20200216_111341_709

Recenze na autosedačku Cybex Aton 5. 

@medi1 My měli Aton 5 i se základnou, tedy na Isofix. Holka je dlouhá a hubená, v 9 měsících ji začala čouhat hlava ven, takže jsme museli měnit, i když jsme vyndali tu mimivlozku. Ale byla jsem spokojená. Má 5 bodový pás, fajn clonu, kdyz třeba neseš dítě a mrholi, co se mi hodně líbilo byla ochrana bočního nárazu.

My. Meli pro. Malou cybex aton 5 a byli jsme spokojeni. Je to teda tezky tank, ale zase kdyz v ni lezela, tak byla opravdu obemknuta ze vsech stran, plus ma nejaky system.na absorbovani bocniho narazu. Nebala bych se ani be safe, ackoliv s ni nemam zkusenost, tak plati za jednu z nejbezpecnejsich znacek.

 denda264

1. lis 2019

My máme Cybex aton a jsme moc spokojení. Pás je teda tříbodový,ale je super ochrana při bočním nárazu a slunečná clona. Máme v plánu jí prodat,malá už z ní vyrostla, kdyby si třeba měla zájem ????

Co získáte?

 • Dostanete novou autosedačku Cybex Aton 5
 • Doručenou expresně do 4 pracovního dne

Normálně v ceně 3690 Kč, dnes pro Vás za cenu 2994 Kč.

 • Doprava zdarma v hodnotě 150 kč
 • Celková hodnota bonusů: 846 Kč

Cena za autosedačku Cybex Aton 5 včetně bonusů: 2994 Kč

 • 20-denní garance vrácení peněz
 • Garance bezplatného vrácení zboží a peněz (pouze nepoužité zboží)

 

Klikněte zde a kupte!

Slevový kupón v hodnotě 2763 kč: 58088385

Pro využití akčních cen vyplňte Váš email pod článkem (odebírat newsletter), následně obdržíte unikátní slevové akce + video-návod „Jak se starat o kočárek a autosedačku a brát to jako investici“

Nenechte si ujít tuto nabídku. Tato nabídka nepotrvá věčně. Díky tomu získáte tajné informace jak ušetřit mnoho peňez.

P.S. Tato akční cena 22 987 Kč za chvíli končí a následně bude stát produkt 25 750 Kč, tak si toto nenechte dnes ujít.

#FORM[code=contact]#