Nová kolekce Cybex Jewels of Nature

Nová kolekce Cybex Jewels of Nature

priam20jewelsofnaturebaner

Cybex Priam 2.0 je nová verze luxusního, dokonalého, navrženého s ohledem na nejmenší detaily cenného kočárku Priam vstupujícího na trh.

Priam vznikl jako pocta práci dvou designérů - Ray a Charles Eames se ve světě designérů proslavili svým neobvyklým přístupem. Řídili se zásadou „pojďme vzít svět takový, jaký je, a vylepšit jej“, zpochybnil pár klasický přístup kombinování krásy a funkčnosti. Dnes je obtížné najít byt v nejlepších čtvrtích Berlín - Mitte, Barcelona - Gracia nebo New York - Wiliamsburg, kde by nebyl nábytek jejich designu.

Cybex Priam 2.0 byl navržen na základě důmyslné jednoduchosti, funkčnosti a krásy vyjádřené ve vašich designech Eames - designéři společnosti Cybex si položili otázku: Jak by kočárek vypadal, kdyby jej navrhl Eames.

Tak byl vytvořen kočárek Priam - kombinace nejvyšší kvality a funkčnosti s nesrovnatelnou lehkostí, nadčasovým a elegantním designem. S novou generací se Priam přizpůsobuje dnešním výzvám.

Cybex si vzal k srdci motto vašeho Eamesa „Detail není detail. Podrobnosti vytvářejí projekt.“

Cybex Priam 2.0 Jewels of Nature je kolekce, kterou nelze ignorovat. Originální design v kombinaci s mimořádnou výšivkou a brože je něco, co nikdy nebylo!

Co získáte?

  • Dostanete nový kočárek ve dvojkombinaci
  • Získáte kočárek, který na trhu ještě nikdo nemá.
  • Doručenou expresně do 6 pracovního dne (skladové zboží, produkty co nejsou skladem doručení do 14 dnů)

 

Klikněte zde a kupte!

 

Nenechte si ujít tuto nabídku. Tato nabídka nepotrvá věčně. Díky tomu získáte novou kolekci, kterou nikdo jiný nemá.

P.S. Tato nabídka je omezená počtem kusů, tak si toto nenechte dnes ujít.