Kód: 770 | Značka: Medela

MEDELA Harmony Pump&Feed set

Neohodnoceno
1 583 Kč
Na dotaz

MEDELA Harmony Pump&Feed set

Velmi praktický set pro každou maminku, která má ráda tu nejvyšší kvalitu. Set Pump & Feed obsahuje Medel Harmony manuální 2 fázovou odsávačku mléka, násadu Calma na kojeneckou láhev a prsní vložky 2 páry.
Můžeme doručit do:
5.8.2021
Kategorie: Pro maminky
Záruka: 2 roky

MEDELA Harmony Pump&Feed set

Velmi praktický set pro každou maminku, která má ráda tu nejvyšší kvalitu. Set Pump & Feed obsahuje Medel Harmony manuální 2 fázovou odsávačku mléka, násadu Calma na kojeneckou láhev a prsní vložky 2 páry.
 
Manuální 2 fázová odsávačka mléka. Ideální na cesty, nebo jako přídavek k elektrické odsávačce. Pro matky, které pouze přirozeně kojí, se může zdát, že malá ruční odsávačka není nutná – je však vždy dobré mít po ruce lehkou kompaktní odsávačku mléka. Každá kojící matka se jednou ocitla v situaci, v níž musela zajistit mléko pro děťátko a přitom dbát i na vlastní pohodlí. Tato odsávačka je vhodná zejména pro cestování: může být použita s duální elektrickou odsávačkou nebo jako samostatná odsávačka pro příležitostné odsátí mléka. Lehká a diskrétní. Odsávačka Medela Harmony nevyžaduje žádné elektrické napájení ani baterii a je téměř úplně tichá. Její hladký chod vás překvapí, jakmile začnete s odsáváním mléka. Díky ergonomickému designu odsávačky Medela Harmony je Medela mimořádně intuitivní a snadno ovladatelná. Může se snadno složit a vyčistit. Manuální nástavec Medela Harmony můžete otáčet, a proto nemusíte držet ruce v nepohodlné poloze. Rukojeť má estetickou, měkkou gumovou vložku umožňující manuální extrakci a tichý provoz odsávačky. Medela Harmony je jednou z mála ručních odsávaček mléka na světě s 2-fázovou expresní technologií. Odsávačka napodobuje přirozené chování dítěte během kojení. 2-fázová konstrukce znamená, že na počátku odsávání mléka musíte stisknout kratší část rukojeti, což vytvoří větší vakuum, stejně jako hladové dítě. Když mléko začne proudit, začněte tisknout delší část rukojeti – sací pohyby budou pomaleji, což vám umožní vytáhnout většinu mléka z prsu. Záruka: 2 roky.

 

Calma násada na láhev. Díky systému Calma děti nemusí měnit přirozené chování získané během kojení. Zda kojíte nebo používáte systém Calma – mléko teče pouze tehdy, když dítě vytvoří vakuum. Medela Calma je alternativou kojení pro matky, které chtějí, aby jejich děti dostaly mléko. Toto řešení bylo vyvinuto ve spolupráci s odborníky v oblasti kojení od výzkumného týmu na laktaci Hartmann Human Lactation Research od University of Western Australia (UWA). Na rozdíl od ostatních dudlíků, Calma dudlíky nemají žádnou velikost a lze je používat bez ohledu na věk dítěte. Stejně jako při kojení může dítě sát, přerušovat sání a dýchat přirozeným rytmem – vytvářet podtlak s pohyby dolní čelisti a jazyka – udržovat přirozený sací rytmus, který podporuje přechod z prsů na láhev Calma a pak zpět na krmení z prsu.

 
Prsní vložky. Jednorázové prsní vložky se vyznačují Superabsorpční ochranou pro delší pocit sucha.Mäkký materiál poskytuje pocit pohodlí při nošení. Prsní vložky mají dvojitý samolepící pásek, který drží vložku na místě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: