Kód: 1139 | Značka: Medela

MEDELA Souprava na krmení a uskladnění mateřského mléka

Neohodnoceno
875 Kč
Na dotaz

MEDELA Souprava na krmení a uskladnění mateřského mléka

Komfortní a kompletní sada na kojení a uskladnění mléka sestává z výrobků potřebných k uskladnění potravin. Příslušenství je snadno použitelné a bezpečné pro kojící matku a dítě.
Můžeme doručit do:
21.4.2021
Kategorie: Pro maminky
Záruka: 2 roky

MEDELA Souprava na krmení a uskladnění mateřského mléka

 
Komfortní a kompletní sada na kojení a uskladnění mléka sestává z výrobků potřebných k uskladnění potravin. Příslušenství je snadno použitelné a bezpečné pro kojící matku a dítě. Set Milk & Feed Store pomáhá rychlým a pohodlným způsobem zabezpečit mléko pro své dítě. Souprava obsahuje láhve různých velikostí, Medela Calma – násadu na kojenecké lahve a set kapes na uskladnění mateřského mléka. Systém Calma, vám umožní krmit své dítě způsobem, který co nejvíce připomíná kojení z prsu, což umožňuje střídání láhve a přirozeného kojení. Souprava je velmi pohodlná, praktická a lahve a také kapsy umožňují bezpečné skladování mateřského mléka a racionální využití prostoru v ledničce nebo mrazničce. Komponenty soupravy jsou kompatibilní se všemi odsávačkami mléka Medela. Celý set je vyroben z bezpečných materiálů bez bisfenolu A.
Obsah balení: 5 x Medela Pupm & Save kapsy na mléko, které vám umožní odsát mléko přímo do sáčku a uložit jej bezpečně do chladničky nebo marzničky, 2 x láhve na krmení Medela 150ml, 2 x láhve na krmení Medela 250ml, 1 x univerzální Calma násada na krmení pro přirozený sací rytmus, 4 x univerzální uzávěry na láhve. Rozměry balení: 27 x 8 x 24,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: