Nejprodávanější

Kinderkraft Jazz Denim
Kinderkraft Jazz - tříkolka 4v1
Na dotaz
Kód: 12443/DEN
 
1 850 Kč
Kinderkraft Aveo Blue
 
2 400 Kč
Kinderkraft Jazz Denim
Kinderkraft Jazz - tříkolka 4v1
1 850 Kč

Kinderkraft Jazz - tříkolka 4v1 Kinderkraft Jazz je tříkolka, která zaujme každé dítě a bude mu po mnoho let poskytovat spoustu radosti. Jazz kombinuje funkčnost až čtyř produktů, díky čemuž dává každému batolatu mnoho příležitostí, které standardní řešení často neumožňují. Díky neobvyklému designu kola roste s dítětem, doprovází ho během mnoha úžasných dobrodružství a nabízí maximální pohodlí a zábavu. Kolo lze používat od 9 do přibližně 36 měsíců, jeho prvky umožňují využívat další funkce odpovídající schopnostem dítěte, což umožňuje individuální přístup ke každému uživateli.

Na dotaz 
Kód: 12443/DEN
Kinderkraft Aveo Blue
Kinderkraft Aveo - funkční tříkolka
2 400 Kč

Kinderkraft Aveo - funkční tříkolka Jakmile se obyčejná procházka stala rutinou a chcete svému batole poskytnout nový zdroj zábavy, neváhejte - pořiďte si funkční tříkolku, jako je Kinderkraft Aveo! Aveo podporuje bezpečné učení se jízdě na kole - díky volantu pro rodiče můžete ovládat akce svého dítěte a rychle reagovat v případě nesprávného manévrování. Vaše batole může používat kolo až třemi způsoby - udržováním nohou na opěrce nohou, šlapáním na volném kole nebo samostatnou jízdou! Materiály, ze kterých bylo kolo vyrobeno, nejsou náhodné - módní polyesterový potah usnadňuje údržbu, gumová kola nevyžadují údržbu a celá věc je doplněna silnou ocelovou konstrukcí! Kinderkraft Aveo je skvělá odrůda pro dítě i rodiče - pomáhá proměnit nudnou procházku ve skvělou a vyčerpávající zábavu! Zahrnuta: Kolo; taška na drobnosti; dva koše; držák na pohár; Zvonek.

Na dotaz 
Kód: 12419/BLU
3c6ab94104c52457fcef73cc5ce42699
Kinderkraft EasyTwist - tříkolové kolo s otočným sedadlem
od 3 200 Kč

Kinderkraft EasyTwist - tříkolové kolo s otočným sedadlem EasyTwist by Kinderkraft je tříkolové dětské kolo, které na jaře nebo v létě bude skvělým zpestřením pro každodenní procházky - můžeme nahradit kočárek pro batolata lehkým a šikovným kolem, díky kterému bude objevování světa ještě více fascinující a zároveň umožní vašemu dítěti rozvíjet smysly a získávat motorické dovednosti. EasyTwist navíc nabízí komfort použití díky snadno použitelnému systému otáčení sedačky - stačí jeden jednoduchý pohyb ke změně jeho orientace ve vztahu ke směru jízdy, což ocení mladší uživatelé. Kolo je vyrobeno z hořčíkové slitiny, což má za následek extrémně lehké kolo, jehož konstrukce umožňuje snadné přenášení a stará se o správný vývoj dítěte, stejně jako s ním roste a poskytuje mu zdravou dávku zábavy a adrenalinu.

Na dotaz 
Kód: 12413/MAU
3 položek celkem