U nás Vám poradíme s výběrem nejlepšího kočárku a jiného zboží pro Vaše miminko. Provozujeme e-shop a nabízíme nadstandardní služby jako servis kočárků zdarma a  rádi Vám poradíme i na telefonu 739 292 916.

Nejprodávanější

Kinderkraft Juli 3w1 Grey
Kinderkraft Juli - multifunkční dětský kočárek, sada 3v1
od 4 584 Kč

Kinderkraft Juli - multifunkční dětský kočárek, sada 3v1 Kinderkraft Juli je kočárek připravený k přizpůsobení bez ohledu na okolní a převládající podmínky. Je kompaktní, o čemž svědčí nejen jeho rozměry, ale také skutečnost, že korbičku lze za minutu přeměnit na sportovní část. Kočárek byl vytvořen tak, aby si dítě mohlo užít pohodlí při každé procházce, a rodič je spokojen s bezúdržbovými, neproniknutelnými kolečky, která vám umožní bloudit, kamkoli vás nohy zavedou. Kromě toho se Juli skládá z bezpečných a vysoce kvalitních materiálů, díky nimž jistě oceníte tento zdánlivě jednoduchý a minimalistický kočárek. Styl kočárku se neliší od současných trendů - Juli zapůsobí jak svou úhlednou formou, tak barvami čalounění, jejichž detaily vytvářejí harmonický celek. Zahrnuta: Dětský kočárek; Autosedačka Kinderkraft Mink; držák na pohár; nánožník; pláštěnka; adaptéry pro autosedačky.

Na dotaz 
Kód: 11966/PIN
Kinderkraft Moov Black
Akce
Kinderkraft Moov - multifunkční kočárek 3v1
6 300 Kč
5 780 Kč
(–8 %)

Kinderkraft Moov - multifunkční kočárek 3v1  Kinderkraft Moov je sada, která je hotovým řešením po celá léta - korbička a připojený nosič vám umožní používat kočárek od narození a navíc můžete z kočárku rychle a plynule proměnit kočárek - bez nutnosti dalšího prostoru pro uložení korbičky! Moov má vše, co by kočár měl mít - je zárukou pohodlí a bezpečnosti, má odolná kola, zajišťuje efektivní jízdu a je vybaven jednoduchým sklopným systémem. Když je složený, je extrémně kompaktní, takže jeho skladování není problém! Kinderkraft Moov - vysoká kvalita za dostupnou cenu! Zahrnuta: Hluboko kráčející kočárek; pláštěnka; potah nohou; taška pro rodiče.

Na dotaz 
Kód: 11951/BLA
Kinderkraft XMOOV Black
Kinderkraft XMOOV - multifunkční dětský kočárek 3v1
5 970 Kč

Kinderkraft XMOOV - multifunkční dětský kočárek 3v1 První procházka s batoletem je důležitou událostí pro každého člena rodiny, který téměř srší pýchou a chce předvést svoji radost celému světu. Při výběru kočárku pro vaše dítě proto stojí za výběr toho, který se postará o pohodlí vás i dítěte a umožní vám plně se soustředit na vaše dítě. Kinderkraft XMOOV je multifunkční kočárek vybavený velkými nafukovacími kolečky, která vám umožní volný pohyb po městě i mimo něj. XMOOV má sedačku 2 v 1, tj. Sedačku, kterou lze snadno přeměnit na pohodlnou korbičku - první vozidlo dítěte. Kočárek je skvělým příkladem spravedlivého poměru ceny a kvality, nechybí mu inovativní technologie, které najdete také u kočárků první třídy. Odolné látky, pevná konstrukce, moderní řešení - stojí za to důvěřovat kočárku XMOOV od společnosti Kinderkraft. Sada navíc obsahuje nosič Mink, který můžete připevnit na rám kočárku, a krásnou tašku Mommy Bag, díky které si perfektně zorganizujete každou procházku! Zahrnuta: Sedadlo 2 v 1; Mink autosedačka; Taška pro mámu; Moskytiéra; pláštěnka; adaptéry pro autosedačky; držák na pohár.

Na dotaz 
Kód: 11906/BLA
Kinderkraft Veo Gray
Kinderkraft Veo - multifunkční dětský kočárek 3v1
7 194 Kč

Kinderkraft Veo - multifunkční dětský kočárek 3v1 Pro koho jsou multifunkční kočárky Kinderkraft? Multifunkční kočárky Kinderkraft jsou návrhem pro rodiče, kteří hledají funkční a přitom soudržný cestovní systém. Klasická sada Kinderkraft 3v1 se skládá z: Lehký a velmi obratný rám zajišťující svobodu pohybu v jakémkoli terénu, Korbička hlubokého kočárku, kterou lze snadno přeměnit na měkký a pohodlný kočárek (na rozdíl od mnoha podobných sad je gondola a kočárek jeden a tentýž prvek, takže se nemusíte starat o uložení „kočárku“, když stále používáte hluboký kočárek a a naopak), nejedná se o řešení obsažené v každé sadě 3v1 autosedačka, která je zároveň nosičem dítěte, kterou lze snadno zacvaknout do rámu a vytvořit tak cestovní verzi kočárku pro dítě od 0 do 13 kg, adaptéry, tašky na příslušenství, pláštěnka, chránič nohou, který zajistí pohodlí dítěte za špatného počasí.                                                                                                                     

Na dotaz 
Kód: 11942/BLA
1 Main photo
Kinderkraft Evolution Cocoon - multifunkční kočárek 3v1
8 994 Kč

Kinderkraft Evolution Cocoon - multifunkční kočárek 3v1 Kočárek s nadčasovým designem a spolehlivou funkčností. Kompaktní a snadno použitelný kočárek pro dítě od prvních dnů života. Díky své multifunkčnosti splní očekávání každého rodiče a dítěte. Prostorná korbička a pohodlný kočárek byly navrženy tak, aby každé dítě zažilo maximální pohodlí při řízení - navíc - polstrovaná, nepropíchnutá kolečka vyplněná pěnou minimalizují nerovnosti na silnici, díky čemuž je kočárek víceúčelový. Praktické příslušenství doplňuje celý kočárek, což z něj činí výjimečně příjemný produkt pro každodenní použití.   Zahrnuta: rám vozíku měkká korbička (kukla) sedačka kočárku s kabinou Autosedačka MINK fusak pláštěnka Moskytiéra držák na pohár adaptéry pro autosedačky  

Na dotaz 
Kód: 11912/FRE
Kinderkaft Prime 2020 3w1 Beige
Kinderkraft Prime - multifunkční dětský kočárek 3v1
9 774 Kč

Kinderkraft Prime - multifunkční dětský kočárek 3v1 Nová vylepšená verze Kinderkraft Prime, která se vyznačuje dodatečným odpružením a přítomností stylové tašky Mommy Bag! Prime, stejně jako dříve, si užívá kombinaci funkčnosti a vysoce kvalitního zpracování a stará se o pohodlí batolete a rodiče. Vynikající jízdní vlastnosti se promítají do kvality ovládání vozíku. Kromě toho budete potěšeni zvláštní péčí, kterou výrobce projevil také po vizuální stránce - prvky z ekokůže dokonale ladí s čalouněním kočárku a mají praktické využití! V sadě 3v1 získáte autosedačku Mink, která doplňuje celek a umožňuje vám vytvořit kompletní cestovní systém. Není možné změnit barvu autosedačky. Zahrnuta: Prime kočárek; korbička; Mink autosedačka; Mommy Bag; pláštěnka; potah nohou; pumpička; adaptéry.

Na dotaz 
Kód: 11936/BEI
venicci003
Akce Doprava zdarma
VENICCI SHADOW denim grey + Cybex Aton 5 Deep Black
24 220 Kč
21 000 Kč
(–13 %)

VENICCI SHADOW denim grey + Cybex Aton 5 Deep Black     Sada obsahuje: Kočárek Venicci Shadow denim grey 2v1 Autosedačka Aton 5 Soho grey Adaptéry Na autosedačku    

Na dotaz 
Detail
Kód: 98068
venicci002
Akce Doprava zdarma
VENICCI SHADOW denim grey + Cybex Aton 5 Granite Black
24 220 Kč
21 000 Kč
(–13 %)

VENICCI SHADOW denim grey + Cybex Aton 5 Granite Black     Sada obsahuje: Kočárek Venicci Shadow denim grey 2v1 Autosedačka Aton 5 Soho grey Adaptéry Na autosedačku    

Na dotaz 
Detail
Kód: 98067
shadow+aton5 soho grey
Akce Doprava zdarma
VENICCI SHADOW denim grey + Cybex Aton 5 Soho Grey
24 220 Kč
21 000 Kč
(–13 %)

VENICCI SHADOW denim grey + Cybex Aton 5 soho grey   Sada obsahuje: Kočárek Venicci Shadow denim grey 2v1 Autosedačka Aton 5 Soho grey Adaptéry Na autosedačku    

Na dotaz 
Detail
Kód: 13382
Cybex Gazelle S Mono BLK Classic Beige 2w1
Cybex Gazelle S - multifunkční kočárek 2v1
22 090 Kč

Cybex Gazelle S - multifunkční kočárek, sada 2v1 s možností 3v1 Cybex Gazelle S je příkladem funkčního kočárku s absolutně ničím - je vybaven velkými koly, sedačkou s funkcí sklopení do polohy vleže a změnou směru jízdy. K pohodlí batolat přispívá také schopnost zvedat nebo spouštět opěrku nohou. Kočárek v sadě 2 v 1 je určen pro jedno dítě - obsahuje rám, sedačku a gondolu v plné velikosti. V případě potřeby si můžete k této sadě dokoupit další sedačku a / nebo gondolu - to stačí k přeměně kočárku Cybex Gazelle S na pohodlný kočárek pro dva, vhodný pro starší i mladší děti. Kočárek splňuje standardy značky, proto s použitím dalších adaptérů a autosedačky může maminka nebo táta vytvořit cestovní systém Cybex.   Součástí: Rám kočárku; hluboká korba;  sportovní sedačka; nákupní košík.

Na dotaz 
Kód: 13163/BLK
Britax Romer Smile 3 zestaw 3w1 Frost Grey Black Handle
Doprava zdarma
Britax-Romer Smile III 3 Comfort - multifunkční kočárek, sada 3v1
22 400 Kč

Britax-Romer Smile III 3 Comfort - multifunkční kočárek, sada 3v1 Britax Romer Smile 3 - ultratenký kočárek, který má vynikající jízdní vlastnosti, takže je vhodný pro cestování v jakémkoli i nerovném terénu. Smile 3 byl vybaven řadou funkcí, které usnadňují každodenní pohyb s dítětem a jsou schopné uspokojit potřeby i těch nejnáročnějších rodičů. Rodiče, kteří velmi dobře znají realitu moderního světa. Sada 3v1 - kočárek Britax-Romer Smile 3 s vyhrazenou taškou a autosedačkou Baby-Safe 2 i-Size ! Barva sedačky bude co nejblíže objednanému kočárku (na fotografii je sedačka Baby-Safe 2 i-Size v barvě Storm Grey). Pokud máte jiný požadavek ohledně barevného provedení sedadla, obraťte se na naši zákaznickou podporu. Zahrnuta: Dětský kočárek; gondola; Dětská autosedačka Baby-Safe 2 i-Size.  

Na dotaz 
Kód: 12047/FRO
Britax Romer Smile 3 zestaw 4w1 Frost Grey Black Handle
Britax-Romer Smile III 3 Comfort Plus - multifunkční kočárek, sada 4v1
27 570 Kč

Britax-Romer Smile III 3 Comfort Plus - multifunkční kočárek, sada 4v1 Britax Romer Smile 3 - ultratenký kočárek, který má vynikající jízdní vlastnosti, takže je vhodný pro cestování v jakémkoli i nerovném terénu. Smile 3 byl vybaven řadou funkcí, které usnadňují každodenní pohyb s dítětem a jsou schopné uspokojit potřeby i těch nejnáročnějších rodičů. Rodiče, kteří velmi dobře znají realitu moderního světa. Sada 4v1 - kočárek Britax-Romer Smile 3 s vyhrazenou taškou, autosedačkou Baby-Safe 2 i-Size a základnou Flex s možností nastavení úhlu sklonu základny, což umožňuje dokonalé uchycení židle!   Barva sedačky bude co nejblíže objednanému kočárku (na fotografii je sedačka Baby-Safe 2 i-Size v černé Cosmos). Pokud máte jiný požadavek ohledně barevného provedení sedadla, obraťte se na naši zákaznickou podporu. Zahrnuta: Dětský kočárek; gondola; Dětská autosedačka Baby-Safe 2 i-Size; Flex základna.  

Na dotaz 
Kód: 12014/FRO
12 položek celkem