Medela

medelaflasa1pcs
MEDELA Kojící láhev, 150ml
91 Kč

MEDELA Kojící láhev, 150ml Medela láhev pro uchovávání a zmrazení mléka s kapacitou 150 ml.

Na dotaz 
Detail
Kód: 1127
flasa250
MEDELA Kojící láhev, 250ml
126 Kč

MEDELA Kojící láhev, 250ml Medela láhev pro uchovávání a zmrazení mléka s kapacitou 250 ml.

Na dotaz 
Detail
Kód: 1133
a
MEDELA Jednorázové vložky do podprsenky, 30 ks
172 Kč

MEDELA Jednorázové vložky do podprsenky, 30 ks Absorpční laktační vložky do podprsenky zaručují ochranu proti vytečení mléka během dne i noci. Diskrétně skryté pod oblečením absorbují uvolněné mléko. Jednorázové vložky do podprsenky Medela jsou baleny individuálně, každá máma si je může snadno vzít na procházku nebo do města.

Na dotaz 
Detail
Kód: 1052
medelavlo9Eky30
MEDELA Jednorázové vložky do podprsenky, 30 ks
172 Kč

MEDELA Jednorázové vložky do podprsenky, 30 ks Absorpční laktační vložky do podprsenky zaručují ochranu proti vytečení mléka během dne i noci. Diskrétně skryté pod oblečením absorbují uvolněné mléko. Jednorázové vložky do podprsenky Medela jsou baleny individuálně, každá máma si je může snadno vzít na procházku nebo do města.

Na dotaz 
Detail
Kód: 1070
medelaflasa150
MEDELA Kojící láhev s násadou, 150ml
173 Kč

MEDELA Kojící láhev s násadou, 150ml Medela láhve jsou vyrobeny z polypropylenu – materiálu, který neobsahuje BPA. Láhve jsou nerozbitné a tak bezpečné, protože když spadnou na podlahu – nerozbijí se. Umožňují matkám skladovat a krmit dítě z téže láhve.

Na dotaz 
Detail
Kód: 1121
medelaflasa3pcs
MEDELA Kojící láhev, 150ml (sada 3 kusů)
200 Kč

MEDELA Kojící láhev, 150ml Medela láhev pro uchovávání a zmrazení mléka s kapacitou 150 ml. Balení obsahuje 3 kusy.

Na dotaz 
Detail
Kód: 1130
flasa2502
MEDELA Kojící láhev, 250ml (sada 2 kusů)
221 Kč

MEDELA Kojící láhev, 250ml Medela láhev pro uchovávání a zmrazení mléka s kapacitou 250 ml. Balení obsahuje 2 kusy.

Na dotaz 
Detail
Kód: 1136
medelaflasa250
MEDELA Kojící láhev s násadou, 250ml
223 Kč

MEDELA Kojící láhev s násadou, 250ml Medela láhve jsou vyrobeny z polypropylenu – materiálu, který neobsahuje BPA. Láhve jsou nerozbitné a tak bezpečné, protože když spadnou na podlahu – nerozbijí se. Umožňují matkám skladovat a krmit dítě z téže láhve.

Na dotaz 
Detail
Kód: 1124
medelastoragebag
MEDELA Jednorázové sáčky na uskladnění mateřského mléka, 25 ks
255 Kč

MEDELA Jednorázové sáčky na uskladnění mateřského mléka, 25 ks Kapsy na uskladnění mateřského mléka jsou velmi praktickým pomocníkem pro všechny maminky, které skladují své mateřské mléko.Objem do 180 ml. V balení 25 kusů.

Na dotaz 
Detail
Kód: 1067
medelaformovace
MEDELA Formovače bradavek
282 Kč

MEDELA Formovače bradavek MEDELA formovače bradavek se používají při tzv. zapadlé bradavce, kterou způsobuje zkrácené vazivo a také při konkávní bradavce. Právě díky formovači bradavek Medela je možné tento problém vyřešit.

Na dotaz 
Detail
Kód: 1058
medelachranice
MEDELA Chrániče bradavek
282 Kč

MEDELA Chrániče bradavek Chrániče bradavek Medela jsou jedním z produktů Medela, které přinášejí úlevu od bolesti všem ženám, které se právě staly matkami. Jsou navrženy tak, aby přinesly úlevu od bolestí bradavek.

Na dotaz 
Detail
Kód: 938
medelacontact5
MEDELA Kojící kloboučky
282 Kč

MEDELA Kojící kloboučky Odolné, pohodlné a praktické kloboučky na bradavky Medela usnadňující kojení. Kojící kloboučky pomáhají kojit děti, které mají potíže s uchopením prsů, protože poskytují větší a bezpečnější plochu na uchopení.Jsou vyrobeny z materiálu bez obsahu BPA a jsou k dispozici ve třech velikostech (S, M, L). Součástí balení je i praktické pouzdro na jejich hygienické uskladnění. Velikosti: 16 mm, 20 mm a 24 mm.

Na dotaz 
Kód: 1076/S
medelapersonalfit
MEDELA Personal fit prsní nástavec
282 Kč

MEDELA Personal fit prsní nástavec Medela nabízí prsní nástavce různých velikostí k uspokojení potřeb všech matek.

Na dotaz 
Kód: 1079/S
b
MEDELA Jednorázové vložky do podprsenky, 60 ks
295 Kč

MEDELA Jednorázové vložky do podprsenky, 60 ks Absorpční laktační vložky do podprsenky zaručují ochranu proti vytečení mléka během dne i noci. Diskrétně skryté pod oblečením absorbují uvolněné mléko. Jednorázové vložky do podprsenky Medela jsou baleny individuálně, každá máma si je může snadno vzít na procházku nebo do města.

Na dotaz 
Detail
Kód: 1055
medelavlozky60
MEDELA Jednorázové vložky do podprsenky, 60 ks
295 Kč

MEDELA Jednorázové vložky do podprsenky, 60 ks Absorpční laktační vložky do podprsenky zaručují ochranu proti vytečení mléka během dne i noci. Diskrétně skryté pod oblečením absorbují uvolněné mléko. Jednorázové vložky do podprsenky Medela jsou baleny individuálně, každá máma si je může snadno vzít na procházku nebo do města.

Na dotaz 
Detail
Kód: 1073
a
MEDELA Hydrogelové prsní vložky, 4 ks
358 Kč

MEDELA Hydrogelové prsní vložky, 4 ks Hydrogelové prsní vložky léčí bolestivé a popraskané bradavky při kojení. Hydrogel, který je obsažen ve vložkách, pomáhá rychleji hojit drobné trhlinky vznikající v důsledku kojení a udržuje bradavky hydratované.

Na dotaz 
Detail
Kód: 1049
hydrogelpads
MEDELA Hydrogelové prsní vložky, 4 ks
358 Kč

MEDELA Hydrogelové prsní vložky, 4 ks Hydrogelové prsní vložky léčí bolestivé a popraskané bradavky při kojení. Hydrogel, který je obsažen ve vložkách, pomáhá rychleji hojit drobné trhlinky vznikající v důsledku kojení a udržuje bradavky hydratované.

Na dotaz 
Detail
Kód: 1061
medelacalmamix3
MEDELA Calma samostatná násada na kojeneckou láhev Calma
436 Kč

MEDELA Calma samostatná násada na kojeneckou láhev Calma Díky systému Calma děti nemusí měnit přirozené chování získané během kojení.

Na dotaz 
Detail
Kód: 1118
medelacalma
MEDELA Calma kojenecká láhev, 150ml
459 Kč

MEDELA Calma kojenecká láhev, 150ml Calma – jedinečná láhev pro všechny kojící matky. Pro matky hledající řešení na krmení svých dětí je Calma dokonalá.Láhev se vyrábí se ve Švýcarsku a materiály použité na výrobu neobsahují bisfenol A (BPA). Objem: 150ml.

Na dotaz 
Detail
Kód: 1112
calma250
MEDELA Calma kojenecká láhev, 250ml
483 Kč

MEDELA Calma kojenecká láhev, 250ml Calma – jedinečná láhev pro všechny kojící matky. Pro matky hledající řešení na krmení svých dětí je Calma dokonalá.Láhev se vyrábí se ve Švýcarsku a materiály použité na výrobu neobsahují bisfenol A (BPA). Objem: 250ml.

Na dotaz 
Detail
Kód: 1115
evawhite
MEDELA Eva kojící podprsenka, bílá
550 Kč

MEDELA Eva kojící podprsenka, bílá   Medela Eva podprsenka na kojení poskytuje výjimečné pohodlí při krmení a nošení.   Barva: bílá. Velikost S, M, L, XL (výběr dle tabulky)

Na dotaz 
Kód: 1103/S
evablack
MEDELA Eva kojící podprsenka, černá
550 Kč

MEDELA Eva kojící podprsenka, černá   Medela Eva podprsenka na kojení poskytuje výjimečné pohodlí při krmení a nošení.   Barva: černá. Velikost S, M, L, XL (výběr dle tabulky)

Na dotaz 
Kód: 1106/S
medelasymphony
MEDELA Symphony Single set
611 Kč

MEDELA Symphony Single set MEDELA Symphony je nezbytnou pomůckou pro každou matku, která plánuje používat velmi populární nemocniční odsávačku mléka Symphony dostupnou v nemocnicích. Záruka: 2 roky.

Na dotaz 
Detail
Kód: 791
medelajednorazflase80
MEDELA jednorazové lahvičky na odsátí a uskladnění mléka, 80ml
687 Kč

MEDELA jednorazové lahvičky na odsátí a uskladnění mléka, 80ml Pohodlné a praktické nádoby na odsátí a skladování mléka určené hlavně pro nemocnice a všude, kde mohou být problémy s řádnou sterilizací doplňků při krmení dítěte mateřským mlékem, např. během cestování. Jednorázové lahve Medela jsou baleny v balení po 40 kusech.

Na dotaz 
Detail
Kód: 1064
cindywhite1
MEDELA Cindy kojící podprsenka, bílá
689 Kč

MEDELA Cindy kojící podprsenka, bílá   Kojenecká podprsenka Medela CINDY – mimořádně komfortní při kojení a nošení.Barva: bílá. Velikost S, M, L, XL (výběr dle tabulky)

Na dotaz 
Kód: 1100/S
bravadonightw
MEDELA Bravado kojící podprsenka na noc, bílá
765 Kč

MEDELA Bravado kojící podprsenka na noc, bílá   Bezešvá podprsenka Bravado je skvělá na noční nošení během těhotenství a kojení. Barva: bílá. Velikost S, M, L (výběr dle tabulky)

Na dotaz 
Kód: 1082/S
bravadonightb 1
MEDELA Bravado kojící podprsenka na noc, černá
765 Kč

MEDELA Bravado kojící podprsenka na noc, černá   Bezešvá podprsenka Bravado je skvělá na noční nošení během těhotenství a kojení. Barva: černá. Velikost S, M, L (výběr dle tabulky)

Na dotaz 
Kód: 1085/S
medelastor
MEDELA Souprava na krmení a uskladnění mateřského mléka
875 Kč

MEDELA Souprava na krmení a uskladnění mateřského mléka Komfortní a kompletní sada na kojení a uskladnění mléka sestává z výrobků potřebných k uskladnění potravin. Příslušenství je snadno použitelné a bezpečné pro kojící matku a dítě.

Na dotaz 
Detail
Kód: 1139
medelaharmony2
MEDELA Harmony manuální 2 fázová odsávačka mléka
879 Kč

MEDELA Harmony manuální 2 fázová odsávačka mléka Manuální 2 fázová odsávačka mléka. Ideální na cesty, nebo jako přídavek k elektrické odsávačce. Záruka: 2 roky.

Na dotaz 
Detail
Kód: 767
medelasymphonydual
MEDELA Symphony Double set
919 Kč

MEDELA Symphony Double set MEDELA Symphony je nezbytnou pomůckou pro každou matku, která plánuje používat velmi populární nemocniční odsávačku mléka Symphony dostupnou v nemocnicích.

Na dotaz 
Detail
Kód: 788
bravadowhite
MEDELA Bravado kojící podprsenka, bílá
967 Kč

MEDELA Bravado kojící podprsenka, bílá   Podprsenka na kojení Medela Bravado Ultra Stretch – je mimořádně komfortní při kojení a nošení. Barva: bílá. Velikost S, M, L, XL

Na dotaz 
Kód: 1088/S
bravadoblack
MEDELA Bravado kojící podprsenka, černá
967 Kč

MEDELA Bravado kojící podprsenka, černá   Podprsenka na kojení Medela Bravado Ultra Stretch – je mimořádně komfortní při kojení a nošení.Barva: černá. Velikost S, M, L, XL

Na dotaz 
Kód: 1091/S
medelastarterkit
MEDELA Breastfeeding starter Kit startovací set
1 010 Kč

MEDELA Breastfeeding starter Kit startovací set Sada Medela Starter Kit pomůže budoucí matce během prvních týdnů kojení.

Na dotaz 
Detail
Kód: 1109
medelalactaset
MEDELA Lactaset odsávačka mléka
1 020 Kč

MEDELA Lactaset odsávačka mléka Medela Lactaset je příslušenství pro odsávačku Medela Lactina (Select nebo Electric Plus). Záruka: 2 roky.

Na dotaz 
Detail
Kód: 773
topbravadowhite
MEDELA Bravado tílko pro těhotné a kojící ženy, bílé
1 107 Kč

MEDELA Bravado tílko pro těhotné a kojící ženy, bílé   Ultra měkké a zeštíhlující tílko pro těhotné a kojící ženy Medela Tank Top Bravado. Praktické spodní prádlo pro pohodlné kojení.Barva: bílá. Velikost S-M, L, XL (výběr dle tabulky)

Na dotaz 
Kód: 1094/S
topbravadoblak 1
MEDELA Bravado tílko pro těhotné a kojící ženy, černé
1 107 Kč

MEDELA Bravado tílko pro těhotné a kojící ženy, černé   Ultra měkké a zeštíhlující tílko pro těhotné a kojící ženy Medela Tank Top Bravado. Praktické spodní prádlo pro pohodlné kojení.Barva: černá. Velikost S-M, L, XL (výběr dle tabulky)

Na dotaz 
Kód: 1097/S
medelalactina
MEDELA Lactina Duální odsávačka mléka
1 543 Kč

MEDELA Lactina Duální odsávačka mléka Set je příslušenství pro odsávačku Medela Lactina (Select nebo Electric Plus). Záruka: 2 roky.

Na dotaz 
Detail
Kód: 779
medelaset
MEDELA Harmony Pump&Feed set
1 583 Kč

MEDELA Harmony Pump&Feed set Velmi praktický set pro každou maminku, která má ráda tu nejvyšší kvalitu. Set Pump & Feed obsahuje Medel Harmony manuální 2 fázovou odsávačku mléka, násadu Calma na kojeneckou láhev a prsní vložky 2 páry.

Na dotaz 
Detail
Kód: 770
medelaminielectric
MEDELA Mini Electric elektrická odsávačka mléka
2 496 Kč

MEDELA Mini Electric elektrická odsávačka mléka Kompaktní, jednou rukou ovládaná elektrická odsávačka bez hadičky. Pokud potřebujete odsávačku mateřského mléka pouze příležitostně a použití ruční odsávačky je pro vás únavné a trvá příliš dlouho, zkuste Mini Electric.Záruka: 2 roky.

Na dotaz 
Detail
Kód: 782
medelaswing
MEDELA Swing elektrická 2 fázová odsávačka mléka
4 540 Kč

MEDELA Swing elektrická 2 fázová odsávačka mléka Elektrická odsávačka mléka Swing – nejmenší a nejlehčí z modelů 2-fázových odsávaček mléka Medela.Záruka: 2 roky.

Na dotaz 
Detail
Kód: 785
Nahoru
Další produkty
41 položek celkem

Stránka 1 z 2 - 41 položek celkem