Zobrazuji všech 9 výsledků

Show sidebar
Zavřít

Rukavice Bjällra of Sweden / Black Diamond

1.390  vč. DPH
Praktické připínací rukavice na kočárek v černé barvě s kožešinovým lemem v barvě Black. Lze kombinovat s kožešinovým lemem na stříšku a fusakem.
Zavřít

Rukavice Bjällra of Sweden / Black Edition

1.390  vč. DPH
Praktické připínací rukavice na kočárek v černé barvě s kožešinovým lemem v barvě Natural. Lze kombinovat s kožešinovým lemem na stříšku a fusakem.   Nejoblíbenější a nejprodávanější model rukavic Bjällra of Sweden!
Zavřít

Rukavice Bjällra of Sweden / Black Golden

1.390  vč. DPH
Praktické připínací rukavice na kočárek v černé barvě s nepravidelnou zlatou patinou a kožešinový lemem v černé barvě. Limitovaná kolekce Black Golden. Lze kombinovat s fusakem Black Golden a kožešinovým lemem Black.
Zavřít

Rukavice Bjällra of Sweden / Créme Diamond

1.390  vč. DPH
Praktické připínací rukavice na kočárek v krémové barvě s kožešinovým lemem v barvě Natural. Lze kombinovat s kožešinovým lemem na stříšku a fusakem.
Zavřít

Rukavice Bjällra of Sweden / Grey Diamond

1.390  vč. DPH
Praktické připínací rukavice na kočárek v šedé barvě s kožešinovým lemem v barvě Grey Fox. Lze kombinovat s kožešinovým lemem na stříšku a fusakem.
Zavřít

Rukavice Bjällra of Sweden / Grey Golden

1.390  vč. DPH
Praktické připínací rukavice na kočárek v šedé barvě se zlatou patinou a kožešinovým lemem v barvě Grey Fox. Limitovaná kolekce Grey Golden. Lze kombinovat s fusakem Grey Golden a kožešinovým lemem Grey Fox.
Zavřít

Rukavice Bjällra of Sweden / Pink Diamond

1.390  vč. DPH
Praktické připínací rukavice na kočárek v růžové a kožešinovým lemem v barvě Natural. Limitovaná kolekce Pink Diamond. Lze kombinovat s fusakem Pink Diamond a kožešinovým lemem Natural.
Zavřít

Rukavice Bjällra of Sweden / Pink Golden

1.390  vč. DPH
Praktické připínací rukavice na kočárek v růžové barvě se zlatou patinou a kožešinovým lemem v barvě Natural. Limitovaná kolekce Pink Golden. Lze kombinovat s fusakem Pink Golden a kožešinovým lemem Natural.
Zavřít

Rukavice Bjällra of Sweden / Trendy Grey

1.390  vč. DPH
Praktické připínací rukavice na kočárek v šedé barvě s kožešinovým lemem v barvě Natural. Lze kombinovat s kožešinovým lemem na stříšku a fusakem.