Zobrazuji všech 7 výsledků

Show sidebar

BRAUN BNA 100 Elektrická odsávačka hlenů

940  vč. DPH
BRAUN BNA 100 Elektrická odsávačka hlenů která pomáhá zlepšit dýchání vašeho děťátka, odsávačky hlenů jsou velmi důležité zejména pro novorozence.
Zavřít

Medel Sada inhalačního příslušenství pro Medel Family Plus

380  vč. DPH

Medel Sada inhalačního příslušenství pro Medel Family Plus

Medel Sada inhalačního příslušenství pro Medel Family Plus Sada inhalačního příslušenství pro Medel Family Plus. Sada může být případně použita iv jiných pístových inhalátorech.
Zavřít

NENO Bene – Mobilní inhalátor

1.010  vč. DPH
Neno Bene je další zdravotnický prostředek naší značky. Nejnovější síťový nebulizér je inovativní produkt na evropském trhu, protože byl navržen nejen pro léčbu dospělých, ale také pro inhalační terapii pro děti. Z lékařského hlediska je vhodný pro potřeby novorozenců od 1. měsíce života.
Zavřít

NENO Sinus – odsávačka hlenů

1.265  vč. DPH
Nosní odsávačka Sinus značky Neno je praktický pomocník pro malé děti, které ještě neumí pořádně smrkat. Lehká, praktická a snadno použitelná odsávačka má 3 režimy provozu, které si nastavíte podle potřeb dítěte. 
Zavřít

Odsávačka hlenů

280  vč. DPH
Odsávačka hlenů využívá sílu vysavače, kterou dokáže díky svému tvaru ztlumit na potřebnou míru. Dokáže odsát i tzv “zadní rýmu”
Zavřít

VITAMMY COLIBRI nosní odsávačka hlenů

913  vč. DPH
Lehký a tichý aspirátor pro děti a kojence. Vitammy Colibri extrahuje velký i malý katar jemným a účinným způsobem. Aspirátor
Zavřít

VITAMMY TUCANO elektrická odsávačka hlenů s 3 stupňovou regulací a LED displejem

1.175  vč. DPH
Odsávačka hlenů VITAMMY TUCANO se vyznačuje zvýšeným sacím výkonem s 3-stupňovou regulací, LED displejem … Byla vyrobena s ohledem na