Zobrazen 1. – 12. z 14 výsledků

Show sidebar
Zavřít

NENO Perfetto – voděodolná odsávačka mateřského mléka

2.541  vč. DPH
Elektronická prsní odsávačka Uno značky Neno je určená k odsávání mléka z jednoho prsu. Snadno použitelná odsávačka je jednoduchá na ovládáníčištění. Odsávat můžete kdekoliv a používat jí po celý den.
Zavřít

NENO Angelo – elektrická odsávačka mléka

1.846  vč. DPH
Neno Angelo 3-fázová bezdrátová elektronická odsávačka mléka Neno Angelo je jediná odsávačka se 3 fázemi, která dokonale imituje přirozený rytmus kojení dítěte. V každém režimu je na výběr 9 úrovní sacího výkonu, což vám umožňuje přizpůsobit nastavení podle vašich potřeb. Na konci cyklu se odsávačka mléka automaticky vypne. Celý cyklus trvá 30 minut.
Zavřít

NENO – Prsní nástavec 21 mm pro odsávačky

167  vč. DPH
Prsní nástavec pro odsávačky Neno je bezpečný výrobek, neobsahuje BPA a je vhodný pro každou maminku. Neno nabízí 3 velikosti prsních nástavců – Slim (21 mm), Medium (24 mm) a Large (27 mm).
Zavřít

NENO Uno – elektrická 2-fázová odsávačka mléka

1.449  vč. DPH
Elektrická 2-fázová odsávačka mléka Neno Uno pro snadné odsávání z jednoho prsu.
Zavřít

NENO Leite – Sběrač mléka

235  vč. DPH
Silikonový sběrač mateřského mléka NENO
Zavřít

NENO Due – dvojitá elektrická odsávačka mléka

2.902  vč. DPH
Dvojitá elektrická odsávačka mléka Neno Due pro snadné odsávání z obou prsou.
Zavřít

NENO Camino – dvojitá bezdrátová elektrická odsávačka mléka

3.958  vč. DPH
Neno Camino je dvojitá, bezdrátová elektrická odsávačka mléka, která byla navržena pro pohodlí a drahocenný čas každé matky. Atraktivní design, spolehlivost, všestrannost a funkčnost jsou vlastnosti, které usnadňující každodenní používání a díky nimž si toto zařízení zamilujete.
Zavřít

NENO Bueno – Dvojitá bezdrátová elektrická odsávačka mléka

3.167  vč. DPH
Novým modelem řady Premium je Neno Bueno - dvojitá odsávačka mateřského mléka s inteligentní čtyřfázovou funkcí, intuitivním panelem Touch a 9 úrovněmi výdeje mléka.
Zavřít

NENO Bella Twin – Dvojitá bezdrátová elektrická odsávačka mléka

2.719  vč. DPH
Neno Bella Twin dvojitá, dvoufázová bezdrátová odsávačka mateřského mléka, je navržena pro matky, které se plánují vrátit do práce nebo trávit čas aktivně, ale nechtějí se vzdát kojení. Tato odsávačka mléka pracuje ve dvou režimech, které napodobují přirozený rytmus kojení vašeho dítěte. Nejprve stimuluje a posiluje prsa, aby zajistil lepší tok mléka, a poté přejde do režimu krmení- sání. Zařízení si pamatuje dříve použitá nastavení, takže ho nemusíte konfigurovat při každém použití.
Zavřít

NENO Bella – elektrická odsávačka mléka

1.846  vč. DPH
Elektrická odsávačka mléka Bella značky Neno je určená k odsávání mléka z jednoho prsu.
Zavřít

NENO – Set náhradních dílů pro odsávačky

475  vč. DPH
Kompatibilní s produkty NENO
Zavřít

NENO – Sáčky na uskladnění mateřského mléka 150ml/ 20 kusů

325  vč. DPH
e to jednodušší, než si myslíte! Pohodlný konektor, kompatibilní se všemi odsávačkami Neno, vám umožní rychle a hygienicky odsávat mléko přímo do sáčku. Už žádná dekontaminace a přelévání! Technologie Twist off zajišťuje sterilitu a usnadňuje celý proces skladování jídla pro vaše dítě.