Zobrazen 1. – 12. z 80 výsledků

Show sidebar
Zavřít

Rukavice Bjällra of Sweden / Black Edition

1.390  vč. DPH
Praktické připínací rukavice na kočárek v černé barvě s kožešinovým lemem v barvě Natural. Lze kombinovat s kožešinovým lemem na stříšku a fusakem.   Nejoblíbenější a nejprodávanější model rukavic Bjällra of Sweden!
Zavřít

Rukavice Bjällra of Sweden / Black Diamond

1.390  vč. DPH
Praktické připínací rukavice na kočárek v černé barvě s kožešinovým lemem v barvě Black. Lze kombinovat s kožešinovým lemem na stříšku a fusakem.
Zavřít

Fusak Bjällra of Sweden / Black Edition

3.790  vč. DPH
Zimní fusak Black Edition v oblíbené černé barvě s objemnou kožešinou v přírodní barvě Natural. Fusak Bjällra of Sweden je maximálně pohodlný a funkční. Nepromokne, neprofoukne, teplo udržuje až do -10 stupňů celsia. Vnější úprava nepromokavým polyesterem znamená, že fusak odolnější vůči poškození, vyniká prodyšností a velmi dobře schne. Vnitřní polární fleece zase zajišťuje vysoké tepelně izolační vlastnosti a je velice příjemný i pro ty nejmenší děti. Fusak má uvnitř též polštářek na podporu hlavy, který je odnímatelný. Na zadní straně najdete pět otvorů na popruhy vymyšlených tak, aby fusak sedl do každého kočárku. I velikostně se hodí do hlubé korbičky, do sporťáku nebo na saně. Kožešina je umělá v luxusním provedení akrylátového vlákna a dá se z fusaku odendat.   Rozměr: 110 cm x 53 cm Kompletní zimní outfit pro svůj kočárek vytvoříte setem fusaku, rukavic a kožešiny na stříšku kočárku - vše v jednom designu.
Zavřít

Rukavice Bjällra of Sweden / Black Golden

1.390  vč. DPH
Praktické připínací rukavice na kočárek v černé barvě s nepravidelnou zlatou patinou a kožešinový lemem v černé barvě. Limitovaná kolekce Black Golden. Lze kombinovat s fusakem Black Golden a kožešinovým lemem Black.
Zavřít

Kožešina Bjällra of Sweden / Natural – 110 cm

1.090  vč. DPH
Bohatý kožešinový lem Bjällra of Sweden na kočárek v přírodní barvě. Lze kombinovat s fusakem a rukavicemi Pink Golden, Rose Garden, Rose Gold, Black Edition, Khaki Golden, Créme Diamond a Trendy Grey ( stejná barva kožešiny ).   Kožešinový lem odesíláme zabalený v dárkové krabičce. V nabídce je i stejná kožešina v délce 98 cm.
Zavřít

Fusak Bjällra of Sweden / Black Golden

3.790  vč. DPH
Zimní fusak Black Golden v oblíbené černé barvě s nepravidelnou zlatou patinou a objemnou černou kožešinou Black. Fusak Bjällra of Sweden je maximálně pohodlný a funkční. Nepromokne, neprofoukne, teplo udržuje až do -10 stupňů celsia. Vnější úprava nepromokavým polyesterem znamená, že je fusak odolnější vůči poškození, vyniká prodyšností a velmi dobře schne. Vnitřní polární fleece zase zajišťuje vysoké tepelně izolační vlastnosti a je velice příjemný i pro ty nejmenší děti. Fusak má uvnitř též polštářek na podporu hlavy, který je odnímatelný. Na zadní straně najdete pět otvorů na popruhy vymyšlených tak, aby fusak sedl do každého kočárku. I velikostně se hodí do hlubé korbičky, do sporťáku nebo na saně. Kožešina je umělá v luxusním provedení akrylátového vlákna a dá se z fusaku odendat.   Rozměr: 110 cm x 53 cm Kompletní zimní outfit pro svůj kočárek vytvoříte s rukavicemi Black Golden, kožešinou na stříšku kočárku v barvě Black.
Zavřít

Čepice Bjällra of Sweden – Black 0-1 rok

1.290  vč. DPH
Stylová zimní dětská čepice z MERINO vlny s kožešinovými bambulkami v černé barvě a zlatým logem B.O.S. Vhodná pro chlapečky i holčičky. Kožešinové bambulky v barvě Black - jsou odepínací (lze je na čepičkách měnit). Dva druhy velikostí 0-1 rok (obvod 40 cm) a 1-6 let (50 cm). Každá čepice je odesílána v dárkové krabičce. Lze kombinovat s nákrčníkem ve stejné barvě.
Zavřít

Nákrčník Bjällra of Sweden – Black

790  vč. DPH
Nepostradatelný zimní doplněk pro Vaše nejmenší z MERINO vlny v černé barvě se zlatým logem B.O.S. Nákrčník skvěle sedí a zahřeje i v těch nejchladnějších dnech. Můžete jej zkombinovat s čepicí ve stejné barvě Black.   Odesíláme jej v dárkové krabičce!
Zavřít

Zimní set do kočárku Bjällra of Sweden – Black Golden s kožešinou

6.090  vč. DPH
Prosím uveďte do poznámky délku kožešinového lemu na stříšku kočárku -  98 cm nebo 110 cm. Součástí zimního setu do kočárku Bjällra of Sweden Black Golden je fusak, rukavice a kožešina na stříšku kočárku. Vše sladěné ve stejném designu Black Golden. Fusak a rukavice jsou v černé barvě se zlatou pationu a kožešina je též černé barvy. Komplet poskytne komfort zimní procházky vám i vašemu dítěti a to  do -10 stupňů. Nepromokne! Fusak má rozměr 110x53 cm a otvory vhodné pro všechny typy kočárků. Rukavice mají jednu UNI velikost a kožešinový lem na stříšku kočárku měří 98 cm nebo 110 cm.

Rukavice Bjällra of Sweden / Grey Diamond

1.110  vč. DPH
Praktické připínací rukavice na kočárek v šedé barvě s kožešinovým lemem v barvě Grey Fox. Lze kombinovat s kožešinovým lemem na stříšku a fusakem.
Zavřít

Kožešina Bjällra of Sweden / Natural – 98 cm

1.090  vč. DPH
Bohatý kožešinový lem Bjällra of Sweden na kočárek v přírodní barvě. Lze kombinovat s fusakem a rukavicemi Pink Golden, Rose Garden, Rose Gold, Black Edition, Khaki Golden, Créme Diamond a Trendy Grey ( stejná barva kožešiny ).   Kožešinový lem odesíláme zabalený v dárkové krabičce. V nabídce je i stejná kožešina v délce 110 cm.
Zavřít

Fusak Bjällra of Sweden / Pink Golden

3.790  vč. DPH
Zimní fusak Pink Golden ve starorůžové barvě s nepravidelnou zlatou patinou a objemnou kožešinou Natural. Fusak Bjällra of Sweden je maximálně pohodlný a funkční. Nepromokne, neprofoukne, teplo udržuje až do -10 stupňů celsia. Vnější úprava nepromokavým polyesterem znamená, že je fusak odolnější vůči poškození, vyniká prodyšností a velmi dobře schne. Vnitřní polární fleece zase zajišťuje vysoké tepelně izolační vlastnosti a je velice příjemný i pro ty nejmenší děti. Fusak má uvnitř též polštářek na podporu hlavy, který je odnímatelný.Na zadní straně najdete pět popruhů vymyšlených tak, aby fusak sedl do každého kočárku. I velikostně se hodí do hlubé korbičky, do sporťáku nebo na saně. Kožešina je umělá v luxusním provedení akrylátového vlákna a dá se z fusaku odendat.   Rozměr: 110 cm x 53 cm Kompletní zimní outfit pro svůj kočárek vytvoříte s rukavicemi Pink Golden a kožešinovým lemem Natural.