Zobrazen 1. – 12. z 22 výsledků

Show sidebar
Zavřít

Fusak Bjällra of Sweden / Black Edition

3.790  vč. DPH
Zimní fusak Black Edition v oblíbené černé barvě s objemnou kožešinou v přírodní barvě Natural. Fusak Bjällra of Sweden je maximálně pohodlný a funkční. Nepromokne, neprofoukne, teplo udržuje až do -10 stupňů celsia. Vnější úprava nepromokavým polyesterem znamená, že fusak odolnější vůči poškození, vyniká prodyšností a velmi dobře schne. Vnitřní polární fleece zase zajišťuje vysoké tepelně izolační vlastnosti a je velice příjemný i pro ty nejmenší děti. Fusak má uvnitř též polštářek na podporu hlavy, který je odnímatelný. Na zadní straně najdete pět otvorů na popruhy vymyšlených tak, aby fusak sedl do každého kočárku. I velikostně se hodí do hlubé korbičky, do sporťáku nebo na saně. Kožešina je umělá v luxusním provedení akrylátového vlákna a dá se z fusaku odendat.   Rozměr: 110 cm x 53 cm Kompletní zimní outfit pro svůj kočárek vytvoříte setem fusaku, rukavic a kožešiny na stříšku kočárku - vše v jednom designu.
Zavřít

Fusak Bjällra of Sweden / Black Golden

3.790  vč. DPH
Zimní fusak Black Golden v oblíbené černé barvě s nepravidelnou zlatou patinou a objemnou černou kožešinou Black. Fusak Bjällra of Sweden je maximálně pohodlný a funkční. Nepromokne, neprofoukne, teplo udržuje až do -10 stupňů celsia. Vnější úprava nepromokavým polyesterem znamená, že je fusak odolnější vůči poškození, vyniká prodyšností a velmi dobře schne. Vnitřní polární fleece zase zajišťuje vysoké tepelně izolační vlastnosti a je velice příjemný i pro ty nejmenší děti. Fusak má uvnitř též polštářek na podporu hlavy, který je odnímatelný. Na zadní straně najdete pět otvorů na popruhy vymyšlených tak, aby fusak sedl do každého kočárku. I velikostně se hodí do hlubé korbičky, do sporťáku nebo na saně. Kožešina je umělá v luxusním provedení akrylátového vlákna a dá se z fusaku odendat.   Rozměr: 110 cm x 53 cm Kompletní zimní outfit pro svůj kočárek vytvoříte s rukavicemi Black Golden, kožešinou na stříšku kočárku v barvě Black.
Zavřít

Fusak Bjällra of Sweden / Pink Golden

3.790  vč. DPH
Zimní fusak Pink Golden ve starorůžové barvě s nepravidelnou zlatou patinou a objemnou kožešinou Natural. Fusak Bjällra of Sweden je maximálně pohodlný a funkční. Nepromokne, neprofoukne, teplo udržuje až do -10 stupňů celsia. Vnější úprava nepromokavým polyesterem znamená, že je fusak odolnější vůči poškození, vyniká prodyšností a velmi dobře schne. Vnitřní polární fleece zase zajišťuje vysoké tepelně izolační vlastnosti a je velice příjemný i pro ty nejmenší děti. Fusak má uvnitř též polštářek na podporu hlavy, který je odnímatelný.Na zadní straně najdete pět popruhů vymyšlených tak, aby fusak sedl do každého kočárku. I velikostně se hodí do hlubé korbičky, do sporťáku nebo na saně. Kožešina je umělá v luxusním provedení akrylátového vlákna a dá se z fusaku odendat.   Rozměr: 110 cm x 53 cm Kompletní zimní outfit pro svůj kočárek vytvoříte s rukavicemi Pink Golden a kožešinovým lemem Natural.
Zavřít

Fusak Bjällra of Sweden / Grey Diamond

3.790  vč. DPH
Zimní fusak Grey Diamond v ledově šedé barvě s objemnou kožešinou v šedé barvě Grey Fox. Fusak Bjällra of Sweden je maximálně pohodlný a funkční. Nepromokne, neprofoukne, teplo udržuje až do -10 stupňů celsia. Vnější úprava nepromokavým polyesterem znamená, že je fusak odolnější vůči poškození, vyniká prodyšností a velmi dobře schne. Vnitřní polární fleece zase zajišťuje vysoké tepelně izolační vlastnosti a je velice příjemný i pro ty nejmenší děti. Fusak má uvnitř též polštářek na podporu hlavy, který je odnímatelný. Na zadní straně najdete pět otvorů na popruhy vymyšlených tak, aby fusak sedl do každého kočárku. I velikostně se hodí do hlubé korbičky, do sporťáku nebo na saně. Kožešina je umělá v luxusním provedení akrylátového vlákna a dá se z fusaku odendat.   Rozměr: 110 cm x 53 cm Kompletní zimní outfit pro svůj kočárek vytvoříte setem fusaku s rukavicemi Grey Diamond a kožešinou v barvě Grey Fox na stříšku kočárku.
Zavřít

Fusak Bjällra of Sweden / Black Velvet Premium Collection

4.290  vč. DPH
Black Velvet je limitovaná sametová kolekce doplňků do kočárku pro letošní zimu! Zimní fusak do kočárku se sametovým povrchem je stejně funkční jako ostatní povrchové materiály fusaků Bjällra of Seeden. Samet je ošetřen nepromokavou a větruvzdornou úpravou, která chrání až do -10 stupňů celsia. Rozměr fusaku je 110x53 cm. Díky zadním otvorům je fusak vhodný do všech typů kočárků - hlubokých korbiček i sportovních nástaveb. Bohatá umělá kožešina z akrylátového vlákna je odepínací a působí velmi realistickým dojmem.
Zavřít

Mini fusak do autosedačky Bjällra of Sweden / Black

2.990  vč. DPH
Fusak do autosedačky a hluboké korby kočárku je vhodný pro miminka od narození. Uvnitř je zahřeje příjemný polární fleece a vnější stranu chrání nepromokavá a větruvzdorná úprava s objemnou bohatou kožešinou v přírodní barvě, která se dá z fusaku jednoduše odepnout a zase zpátky připnout. Velikost fusaku je ideální pro děti věkové kategorie od 0 a 0+ měsíců (novorozenci, kojenci). Na zadní straně je několik otvorů vytvořených tak, aby vak sedl do všech autosedaček - vajíček. Na zimní procházku se nemusíte vydat jen s kočárkem. Fusak s kožešinou Bjällra of Sweden vypadá skvěle i na saních a poskytuje tepelný komfort miminku až do -10 stupňů celsia.
Rozměr: 80 x 37 cm
Zavřít

Mini fusak do autosedačky Bjällra of Sweden / Grey

2.990  vč. DPH
Fusak do autosedačky a hluboké korby kočárku je vhodný pro miminka od narození. Uvnitř je zahřeje příjemný polární fleece a vnější stranu chrání nepromokavá a větruvzdorná úprava s objemnou bohatou kožešinou v melírované šedé barvě, která se dá z fusaku jednoduše odepnout a zase zpátky připnout. Velikost fusaku je ideální pro děti věkové kategorie 0 a 0+ měsíců (novorozenci a kojenci). Na zadní straně je několik otvorů vytvořených tak, aby vak sedl do všech autosedaček - vajíček. Na zimní procházku se nemusíte vydat jen s kočárkem. Fusak s kožešinou Bjällra of Sweden vypadá skvěle i na saních a poskytuje tepelný komfort miminku až do -10 stupňů celsia. Rozměr: 80 x 37 cm
Zavřít

Fusak Bjällra of Sweden / Grey Golden

3.790  vč. DPH
Zimní fusak Grey Golden v oblíbené šedé barvě s nepravidelnou zlatou patinou a objemnou šedou kožešinou Grey Fox. Fusak Bjällra of Sweden je maximálně pohodlný a funkční. Nepromokne, neprofoukne, teplo udržuje až do -10 stupňů celsia. Fusak má uvnitř též polštářek na podporu hlavy, který je odnímatelný. Na zadní straně najdete pět otvorů na popruhy vymyšlených tak, aby fusak sedl do každého kočárku. I velikostně se hodí do hlubé korbičky, do sporťáku nebo na saně. Kožešina je umělá v luxusním provedení akrylátového vlákna a dá se z fusaku odendat. Vnější úprava nepromokavým polyesterem znamená, že je fusak odolnější vůči poškození, vyniká prodyšností a velmi dobře schne. Vnitřní polární fleece zase zajišťuje vysoké tepelně izolační vlastnosti a je velice příjemný i pro ty nejmenší děti.   Rozměr: 110 cm x 53 cm Kompletní zimní outfit pro svůj kočárek vytvoříte s rukavicemi Grey Golden a kožešinovým lemem Grey Fox.
Zavřít

Fusak Bjällra of Sweden / Black Tweed Premium Collection

4.290  vč. DPH
Black Tweed je limitovaná tweedová kolekce pro letošní zimu! Zimní fusak z této kolekce má stejné funkce jako ostatní povrchové materiály fusaků Bjällra of Sweden. Je ošetřen nepromokavou a větruvzdornou úpravou, která chrání až do -10 stupňů celsia. Tweed je elegantní designová látka používaná světovými návrháři, u kterých se Bjällra of Sweden inspirovala, aby vám přinesla eleganci a styl i do vašich kočárků! Černobílá kombinace vzoru se hodí pro holčičku i chlapečka. Její univerzálnost sedne do kočárků všech barev. Díky zadním otvorům je fusak vhodný do všech typů kočárků - hlubokých korbiček i sportovních nástaveb. Bohatá umělá kožešina z akrylátového vlákna je odepínací a působí velmi realistickým dojmem. Rozměr fusaku je 110x53 cm.
Zavřít

Fusak Bjällra of Sweden / Grey Tweed Premium Collection

4.290  vč. DPH
Grey Tweed je limitovaná tweedová kolekce pro letošní zimu! Zimní fusak z této kolekce má stejné funkce jako ostatní povrchové materiály fusaků Bjällra of Sweden. Je ošetřen nepromokavou a větruvzdornou úpravou, která chrání až do -10 stupňů celsia. Tweed je elegantní designová látka používaná světovými návrháři, u kterých se Bjällra of Sweden inspirovala, aby vám přinesla eleganci a styl i do vašich kočárků! Šedobílá kombinace vzoru se hodí pro holčičku i chlapečka. Její univerzálnost sedne do kočárků všech barev. Díky zadním otvorům je fusak vhodný do všech typů kočárků - hlubokých korbiček i sportovních nástaveb. Bohatá umělá kožešina z akrylátového vlákna je odepínací a působí velmi realistickým dojmem. Rozměr fusaku je 110x53 cm.
Zavřít

Fusak Bjällra of Sweden / Dreamy Velvet Premium Collection

4.290  vč. DPH
Dreamy Velvet je limitovaná prémiová sametová kolekce pro letošní zimu! Velvet je luxusně vypadající sametová designová látka, kterou jste si v minulých sezónách velice oblíbili. Nyní je samet zpět v krásném holčičím designu s květinami. Pudrově růžový podklad s ledovým nádechem a kvetoucími větvičkami je velice univerzální a rozhodně upoutá pozornost v každém kočárku. Žádná malá princezna se bez něj neobejde. Dokonalost a jemnost zároveň. Vnější sametový povrch fusaku je ošetřen nepromokavou a větruvzdornou úpravou, která chrání až do -10 stupňů celsia. Rozměr fusaku je 110x53 cm. Díky zadním otvorům je fusak vhodný do všech typů kočárků - hlubokých korbiček i sportovních nástaveb. Umělá kožešina z akrylátového vlákna je odepínací.
Zavřít

Mini fusak do autosedačky Bjällra of Sweden / Beige

2.990  vč. DPH
Zimní mini fusak do kočárku i autosedačky z kolekce AW22 Beige. Vnější povrch fusaku je ošetřen nepromokavou a větruvzdornou úpravou, která chrání až do -10 stupňů celsia. Rozměr fusaku je 80x37 cm. Díky zadním otvorům je fusak vhodný do všech typů kočárků a autosedaček.
Rozměr: 80 x 37 cm