Zobrazuji všech 12 výsledků

Show sidebar
Zavřít

Rukavice Bjällra of Sweden / Black Edition

1.390  vč. DPH
Praktické připínací rukavice na kočárek v černé barvě s kožešinovým lemem v barvě Natural. Lze kombinovat s kožešinovým lemem na stříšku a fusakem.   Nejoblíbenější a nejprodávanější model rukavic Bjällra of Sweden!
Zavřít

Rukavice Bjällra of Sweden / Black Diamond

1.390  vč. DPH
Praktické připínací rukavice na kočárek v černé barvě s kožešinovým lemem v barvě Black. Lze kombinovat s kožešinovým lemem na stříšku a fusakem.
Zavřít

Rukavice Bjällra of Sweden / Black Golden

1.390  vč. DPH
Praktické připínací rukavice na kočárek v černé barvě s nepravidelnou zlatou patinou a kožešinový lemem v černé barvě. Limitovaná kolekce Black Golden. Lze kombinovat s fusakem Black Golden a kožešinovým lemem Black.

Rukavice Bjällra of Sweden / Grey Diamond

1.110  vč. DPH
Praktické připínací rukavice na kočárek v šedé barvě s kožešinovým lemem v barvě Grey Fox. Lze kombinovat s kožešinovým lemem na stříšku a fusakem.
Zavřít

Rukavice Bjällra of Sweden / Grey Golden

1.390  vč. DPH
Praktické připínací rukavice na kočárek v šedé barvě se zlatou patinou a kožešinovým lemem v barvě Grey Fox. Limitovaná kolekce Grey Golden. Lze kombinovat s fusakem Grey Golden a kožešinovým lemem Grey Fox.
Zavřít

Rukavice Bjällra of Sweden / Black Tweed Premium Collection

1.390  vč. DPH
Novinka kolekce AW 22! Připínací rukavice ke kočárku v limitované kolekci Black Tweed. Na kočárek je pohodlně připevníte pomocí suchého zipu. Vhodné jsou tak pro jakýkoliv typ kočárku. Velikost UNI je vhodná pro menší i větší ruku.
Zavřít

Rukavice Bjällra of Sweden / Grey Tweed Premium Collection

1.390  vč. DPH
Novinka kolekce AW 22! Připínací rukavice ke kočárku v limitované kolekci Grey Tweed. Na kočárek je pohodlně připevníte pomocí suchého zipu. Vhodné jsou tak pro jakýkoliv typ kočárku. Velikost UNI je vhodná pro menší i větší ruku.
Zavřít

Rukavice Bjällra of Sweden / Black Velvet Premium Collection

1.390  vč. DPH
Novinka kolekce AW 22! Připínací sametové rukavice ke kočárku v limitované kolekci Black Velvet. Na kočárek je pohodlně připevníte pomocí suchého zipu. Vhodné jsou tak pro jakýkoliv typ kočárku. Velikost UNI je vhodná pro menší i větší ruku.
Zavřít

Rukavice Bjällra of Sweden / Dreamy Velvet Premium Collection

1.390  vč. DPH
Novinka kolekce AW 22! Připínací rukavice ke kočárku v limitované kolekci Dreamy Velvet. Na kočárek je pohodlně připevníte pomocí suchého zipu. Vhodné jsou tak pro jakýkoliv typ kočárku. Velikost UNI je vhodná pro menší i větší ruku.
Zavřít

Rukavice Bjällra of Sweden / Pink Golden

1.390  vč. DPH
Praktické připínací rukavice na kočárek v růžové barvě se zlatou patinou a kožešinovým lemem v barvě Natural. Limitovaná kolekce Pink Golden. Lze kombinovat s fusakem Pink Golden a kožešinovým lemem Natural.

Rukavice Bjällra of Sweden / Pink Diamond

1.110  vč. DPH
Praktické připínací rukavice na kočárek v růžové a kožešinovým lemem v barvě Natural. Limitovaná kolekce Pink Diamond. Lze kombinovat s fusakem Pink Diamond a kožešinovým lemem Natural.

Rukavice Bjällra of Sweden / Créme Diamond

1.110  vč. DPH
Praktické připínací rukavice na kočárek v krémové barvě s kožešinovým lemem v barvě Natural. Lze kombinovat s kožešinovým lemem na stříšku a fusakem.