Nejprodávanější

Kinderkraft Joy akcesoria Blue
Kinderkraft Joy + - multifunkční cestovní postýlka
2 200 Kč

Kinderkraft Joy + - multifunkční cestovní postýlka Chcete, aby se vaše ratolest při cestování cítila přesně jako ve vlastní posteli? Žádný problém! Kinderkraft Joy je cestovní postýlka, kterou si díky své lehkosti a malé velikosti můžete vzít s sebou kamkoli chcete! Nenechte se zmást nízkou hmotností dětské postýlky - díky ocelovému rámu si můžete být jisti, že struktura Joy je pevná a stabilní. Příjemné materiály na dotek, ze kterých byla dětská postýlka vyrobena, se snadno čistí a originální potisky potěší oči batole i rodiče! Postýlka slouží také jako ohrádka a zároveň je skvělým místem pro hraní! Kinderkraft Joy poskytne vašemu dítěti zdravý a klidný spánek - doma i na cestách!   Zahrnuta: Cestovní postel; taška na přenášení; Moskytiéra; police na pleny; přebalovací stůl; multimediální kolotoč.

Na dotaz 
Kód: 12446/BLU
Kinderkraft Neste Air Grey
Kinderkraft Neste Air dětská postýlka 3v1
3 100 Kč

Kinderkraft Neste Air dětská postýlka 3v1 Kinderkraft Neste Air je dětská postýlka 3 v 1, kterou lze použít jako cestovní postýlku, cestovní postýlku nebo samostatnou dětskou postýlku. Neste Air se vyznačuje bočními stěnami ze síťoviny, která dokonale cirkuluje vzduch. Dětská postýlka je vybavena ergonomickou matrací zajišťující klidný spánek dítěte. Neste Air je pohodlí, bezpečnost a funkčnost - tyto tři vlastnosti jsou ovlivněny mimo jiné dodržováním norem, použitím odolných materiálů a širokým uplatněním. Postýlka umožňuje nastavit náklon v jedné ze dvou dostupných úrovní, díky nimž může maminka nebo taťka pomoci dítěti výběrem správné polohy spánku. Pětistupňové nastavení výšky umožní rodiči přizpůsobit přistýlku jeho posteli. Kinderkraft Neste Air je vynikajícím návrhem pro rodiče, kteří plánují doplnit svoji výbavu dětskou postýlkou, která bude fungovat také jako samostatná nebo cestovní dětská postýlka - pomůže rodičům budovat blízkost s dítětem a zároveň jim poskytne vlastní místo na spaní. Výrobek je určen k použití dětmi od narození do přibližně 6 měsíců věku. Zahrnuta: Betlém; matrace; potah matrace; přepravní taška.                                                                  

Na dotaz 
Kód: 12011/GRE
Kinderkraft Mia Grey
Kinderkraft Mia - dřevěná dětská postýlka 2v1, 120x60 cm
3 300 Kč

Kinderkraft Mia - dřevěná dětská postýlka 2v1, 120x60 cm Každé batole potřebuje svůj vlastní prostor, kde si může odpočinout a cítit se v bezpečí. Od narození dítěte se postýlka stává jeho královstvím - to je místo, kde dítě tráví většinu času a jeho zdravý spánek se promítá do dynamického a správného vývoje, po kterém každý rodič touží. Kinderkraft Mia je dětská postýlka 2 v 1, kterou lze snadno přeměnit na pohovku pro starší dítě - dětská postýlka roste s batoletem, použití borového dřeva umožnilo značce Kinderkraft získat odolnou a pevnou strukturu, která zajistí bezpečnost a dlouhou životnost vašeho dítěte. Mia je řešení, které je nejen funkční, ale také vizuálně přitažlivé - dětská postýlka zapadne do vašeho interiéru a díky neutrálnímu designu je univerzální - je perfektní jak jako postel pro novorozené dítě, tak jako postel pro staršího uživatele. Díky rychlé a snadné montáži je tento produkt vhodný pro rodiče a skládání dětské postýlky bude symbolizovat novou fázi, do které právě vstupujete.

Na dotaz 
Kód: 12416/GRE
Kinderkraft Sofi2 (1)
Kinderkraft Sofi - multifunkční postel 4 v 1
3 800 Kč

Kinderkraft Sofi - multifunkční postel 4 v 1 Kinderkraft Sofi je postýlka navržená tak, aby vyhovovala potřebám rodičů, kteří mají rádi moderní řešení, která usnadňují život! Sofi splňuje vaše očekávání - jako postýlka 4 v 1 si poradí s čímkoli, co právě potřebujete! Vy se rozhodnete, jakou funkci má plnit - bude fungovat jako domácí postýlka, cestovní postýlka, ohrádka nebo kolébka! Postýlka Sofi je produkt určený pro děti od narození do cca 3 let a její bezpečnost schválila známá laboratoř Intertek, díky níž postýlce nic nechybí. Originální design, všestrannost a rozmanitost použití znamenají, že se Sofi přizpůsobí nejen jakémukoli interiéru, ale také jakýmkoli potřebám - vašim i vašemu malému!   Zahrnuta: Sofiho dětská postýlka; matrace s potahem; cestovní taška.

Na dotaz 
Detail
Kód: 12008
4 položek celkem