Kinderkraft

Kinderkraft Jazz Denim
Kinderkraft Jazz - tříkolka 4v1
2 100 Kč

Kinderkraft Jazz - tříkolka 4v1 Kinderkraft Jazz je tříkolka, která zaujme každé dítě a bude mu po mnoho let poskytovat spoustu radosti. Jazz kombinuje funkčnost až čtyř produktů, díky čemuž dává každému batolatu mnoho příležitostí, které standardní řešení často neumožňují. Díky neobvyklému designu kola roste s dítětem, doprovází ho během mnoha úžasných dobrodružství a nabízí maximální pohodlí a zábavu. Kolo lze používat od 9 do přibližně 36 měsíců, jeho prvky umožňují využívat další funkce odpovídající schopnostem dítěte, což umožňuje individuální přístup ke každému uživateli.

Na dotaz 
Kód: 12443/DEN
Kinderkraft Tixi Gray
Kinderkraft Tixi - židle na krmení 2v1
2 100 Kč

Kinderkraft Tixi - židle na krmení 2v1 Hledáte vysokou židli a chcete ji používat co nejdéle? Chcete produkt, který kromě plnění svých funkcí bude vypadat skvěle a jeho čištění nebude trochu nepříjemné? Jste na správném místě - Kinderkraft Tixi je židle, která splní vaše požadavky! Roste s dítětem - díky měkké stélce bude vhodným produktem pro kojence! Batole zestárlo? Žádný problém - stačí vytáhnout vložku a židle na krmení se změní na samostatnou židli, která svým luxusním vzhledem ozdobí jakýkoli interiér!

Na dotaz 
Kód: 12437/GRA
Kinderkraft Joy akcesoria Blue
Kinderkraft Joy + - multifunkční cestovní postýlka
2 200 Kč

Kinderkraft Joy + - multifunkční cestovní postýlka Chcete, aby se vaše ratolest při cestování cítila přesně jako ve vlastní posteli? Žádný problém! Kinderkraft Joy je cestovní postýlka, kterou si díky své lehkosti a malé velikosti můžete vzít s sebou kamkoli chcete! Nenechte se zmást nízkou hmotností dětské postýlky - díky ocelovému rámu si můžete být jisti, že struktura Joy je pevná a stabilní. Příjemné materiály na dotek, ze kterých byla dětská postýlka vyrobena, se snadno čistí a originální potisky potěší oči batole i rodiče! Postýlka slouží také jako ohrádka a zároveň je skvělým místem pro hraní! Kinderkraft Joy poskytne vašemu dítěti zdravý a klidný spánek - doma i na cestách!   Zahrnuta: Cestovní postel; taška na přenášení; Moskytiéra; police na pleny; přebalovací stůl; multimediální kolotoč.

Na dotaz 
Kód: 12446/BLU
KK luli 06
Kinderkraft Luli - elektrické odrážadlo 2v1
2 200 Kč

Kinderkraft Luli - elektrické odrážadlo 2v1 Kinderkraft Luli je elektrický rocker-odrážeč, na který budou příznivě vypadat i ti největší odpůrci tohoto typu zařízení. Důvodem je, že se produkt odlišuje od ostatních díky houpací houpačce, kterou si batole pamatuje z lůna matky. Luli je inovativní, protože využívá moderní a vzácné technologie ovládané pohodlným a intuitivním panelem. Odrážadlo je místo, kde může vaše dítě relaxovat a uklidnit se. Funkce kolébky pomůže rodiči uklidnit dítě do režimu spánku, což je užitečné pro 5stupňové ovládání rychlosti kývání a časovač, který lze nastavit na 8, 15 nebo 30 minut. Pomocí panelu můžete zapnout příjemné melodie pro vaše dítě, které mají až 12 vestavěných, což spolu s čelenkou zpříjemní dětem čas. Luli je vyrobena z příjemných a jemných materiálů, odrážadlo je vybaveno nastavitelným polštářem zajišťujícím pohodlí dítěte. Díky odnímatelnému 5bodovému postroji můžete počítat s bezpečností vašeho dítěte.  Zahrnuta: Vyhazovač-rocker; čelenka s hračkami.

Na dotaz 
Detail
Kód: 12449
Kinderkraft Tastee Green Tree
Kinderkraft Tastee - skládací jídelní židlička
2 200 Kč

Kinderkraft Tastee - skládací jídelní židlička Vysoká židle je produkt, který rozhodně stojí za to mít k dispozici. V případě menších bytů budou jistě užitečnější praktická řešení, která členům domácnosti umožní kdykoli uvolnit trochu místa. Kinderkraft Tastee splní tato očekávání - je to skládací židle na krmení, která je díky speciálnímu designu funkční, bezpečná a pohodlná. Tastee je určen pro děti, které sedí osamoceně a váží méně než 15 kg. Silný rám židle mu dodává stabilitu, díky čemuž je bezpečnější. Tastee navíc vyhovuje normě EN 14988: 2017, která hovoří pouze ve prospěch židle. Funkčnost židle je vyjádřena 3stupňovým nastavením opěradla a podnosu, nastavením opěrky nohou a možností nastavení výšky až v 7 dostupných úrovních. Díky těmto flexibilním prvkům se židle přizpůsobí dítěti a jakémukoli stolu.  

Na dotaz 
Kód: 12434/GRE
Kinderkraft Unimo - multifunkční houpátko 5v1
Kinderkraft Unimo - multifunkční houpátko 5v1
2 200 Kč

Kinderkraft Unimo - multifunkční houpátko 5v1 Kinderkraft Unimo je produkt, který si často a ochotně vybírají maminky - to je mimo jiné způsobeno širokou funkčností, lehkou a odolnou konstrukcí a vysokou kvalitou zpracování. V tak elegantním a malém designu Unimo skrývá funkce dětské postýlky a kolébky, které se používají zejména v prvních měsících života, stejně jako odrážadlo, houpací křeslo a vysoké židle pro kojence. Unimu nic nechybí - svým designem se perfektně hodí do každého bytu a jeho kompaktní velikost ve složeném stavu vám umožní uložit jej i na menších plochách. Zahrnuta: Odrážadlo 5v1 Unimo; Moskytiéra.

Na dotaz 
Kód: 12452/FOR
Kinderkraft Fini Black
Kinderkraft Fini - praktická židle na krmení 2v1
2 420 Kč

Kinderkraft Fini - praktická židle na krmení 2v1 Kinderkraft Fini je jedinečná podávací židle, která poskytuje vysoký komfort a dlouhou životnost! Trvá jen chvíli, než se Fini přemění na vysokou židli! Jeho design je moderní a zároveň elegantní, díky čemuž bude skvěle fungovat s většinou interiérů. Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů, jako je ekokůže nebo bukové dřevo, určitě splní požadavky moderních rodičů, kteří věnují zvláštní pozornost detailům! Výrobce se postaral o bezpečnost i pohodlí vašeho dítěte! Díky ocelové konstrukci je Fini ještě stabilnější a díky podšívce z měkké ekokože si dítě i starší dítě užívá pohodlné místo k jídlu! Užijte si společně oběd, snídani nebo večeři - se židlí, která roste s vaším dítětem!

Na dotaz 
Kód: 12422/BLA
Kinderkraft Aveo Blue
Kinderkraft Aveo - funkční tříkolka
2 640 Kč

Kinderkraft Aveo - funkční tříkolka Jakmile se obyčejná procházka stala rutinou a chcete svému batole poskytnout nový zdroj zábavy, neváhejte - pořiďte si funkční tříkolku, jako je Kinderkraft Aveo! Aveo podporuje bezpečné učení se jízdě na kole - díky volantu pro rodiče můžete ovládat akce svého dítěte a rychle reagovat v případě nesprávného manévrování. Vaše batole může používat kolo až třemi způsoby - udržováním nohou na opěrce nohou, šlapáním na volném kole nebo samostatnou jízdou! Materiály, ze kterých bylo kolo vyrobeno, nejsou náhodné - módní polyesterový potah usnadňuje údržbu, gumová kola nevyžadují údržbu a celá věc je doplněna silnou ocelovou konstrukcí! Kinderkraft Aveo je skvělá odrůda pro dítě i rodiče - pomáhá proměnit nudnou procházku ve skvělou a vyčerpávající zábavu! Zahrnuta: Kolo; taška na drobnosti; dva koše; držák na pohár; Zvonek.

Na dotaz 
Kód: 12419/BLU
Kinderkraft Neste Air Grey
Kinderkraft Neste Air dětská postýlka 3v1
3 100 Kč

Kinderkraft Neste Air dětská postýlka 3v1 Kinderkraft Neste Air je dětská postýlka 3 v 1, kterou lze použít jako cestovní postýlku, cestovní postýlku nebo samostatnou dětskou postýlku. Neste Air se vyznačuje bočními stěnami ze síťoviny, která dokonale cirkuluje vzduch. Dětská postýlka je vybavena ergonomickou matrací zajišťující klidný spánek dítěte. Neste Air je pohodlí, bezpečnost a funkčnost - tyto tři vlastnosti jsou ovlivněny mimo jiné dodržováním norem, použitím odolných materiálů a širokým uplatněním. Postýlka umožňuje nastavit náklon v jedné ze dvou dostupných úrovní, díky nimž může maminka nebo taťka pomoci dítěti výběrem správné polohy spánku. Pětistupňové nastavení výšky umožní rodiči přizpůsobit přistýlku jeho posteli. Kinderkraft Neste Air je vynikajícím návrhem pro rodiče, kteří plánují doplnit svoji výbavu dětskou postýlkou, která bude fungovat také jako samostatná nebo cestovní dětská postýlka - pomůže rodičům budovat blízkost s dítětem a zároveň jim poskytne vlastní místo na spaní. Výrobek je určen k použití dětmi od narození do přibližně 6 měsíců věku. Zahrnuta: Betlém; matrace; potah matrace; přepravní taška.                                                                  

Na dotaz 
Kód: 12011/GRE
Kinderkraft Mia Grey
Kinderkraft Mia - dřevěná dětská postýlka 2v1, 120x60 cm
3 300 Kč

Kinderkraft Mia - dřevěná dětská postýlka 2v1, 120x60 cm Každé batole potřebuje svůj vlastní prostor, kde si může odpočinout a cítit se v bezpečí. Od narození dítěte se postýlka stává jeho královstvím - to je místo, kde dítě tráví většinu času a jeho zdravý spánek se promítá do dynamického a správného vývoje, po kterém každý rodič touží. Kinderkraft Mia je dětská postýlka 2 v 1, kterou lze snadno přeměnit na pohovku pro starší dítě - dětská postýlka roste s batoletem, použití borového dřeva umožnilo značce Kinderkraft získat odolnou a pevnou strukturu, která zajistí bezpečnost a dlouhou životnost vašeho dítěte. Mia je řešení, které je nejen funkční, ale také vizuálně přitažlivé - dětská postýlka zapadne do vašeho interiéru a díky neutrálnímu designu je univerzální - je perfektní jak jako postel pro novorozené dítě, tak jako postel pro staršího uživatele. Díky rychlé a snadné montáži je tento produkt vhodný pro rodiče a skládání dětské postýlky bude symbolizovat novou fázi, do které právě vstupujete.

Na dotaz 
Kód: 12416/GRE
3c6ab94104c52457fcef73cc5ce42699
Kinderkraft EasyTwist - tříkolové kolo s otočným sedadlem
od 3 520 Kč

Kinderkraft EasyTwist - tříkolové kolo s otočným sedadlem EasyTwist by Kinderkraft je tříkolové dětské kolo, které na jaře nebo v létě bude skvělým zpestřením pro každodenní procházky - můžeme nahradit kočárek pro batolata lehkým a šikovným kolem, díky kterému bude objevování světa ještě více fascinující a zároveň umožní vašemu dítěti rozvíjet smysly a získávat motorické dovednosti. EasyTwist navíc nabízí komfort použití díky snadno použitelnému systému otáčení sedačky - stačí jeden jednoduchý pohyb ke změně jeho orientace ve vztahu ke směru jízdy, což ocení mladší uživatelé. Kolo je vyrobeno z hořčíkové slitiny, což má za následek extrémně lehké kolo, jehož konstrukce umožňuje snadné přenášení a stará se o správný vývoj dítěte, stejně jako s ním roste a poskytuje mu zdravou dávku zábavy a adrenalinu.

Na dotaz 
Kód: 12413/MAU
Kinderkraft Sofi2 (1)
Kinderkraft Sofi - multifunkční postel 4 v 1
3 800 Kč

Kinderkraft Sofi - multifunkční postel 4 v 1 Kinderkraft Sofi je postýlka navržená tak, aby vyhovovala potřebám rodičů, kteří mají rádi moderní řešení, která usnadňují život! Sofi splňuje vaše očekávání - jako postýlka 4 v 1 si poradí s čímkoli, co právě potřebujete! Vy se rozhodnete, jakou funkci má plnit - bude fungovat jako domácí postýlka, cestovní postýlka, ohrádka nebo kolébka! Postýlka Sofi je produkt určený pro děti od narození do cca 3 let a její bezpečnost schválila známá laboratoř Intertek, díky níž postýlce nic nechybí. Originální design, všestrannost a rozmanitost použití znamenají, že se Sofi přizpůsobí nejen jakémukoli interiéru, ale také jakýmkoli potřebám - vašim i vašemu malému!   Zahrnuta: Sofiho dětská postýlka; matrace s potahem; cestovní taška.

Na dotaz 
Detail
Kód: 12008
Kinderkraft Grande LX Black
Kinderkraft Grande LX - kočárek
4 000 Kč

Kinderkraft Grande LX - kočárek Kinderkraft Grande LX je vynikajícím návrhem pro světově zvědavá batolata, která každý den touží po nových dojmech a zdá se, že okolní svět zasílá pozvánky k velkým objevům! Grande LX je nová verze známého a oblíbeného kočárku Kinderkraft Grande, který se díky své funkčnosti a kvalitnímu zpracování stal hostem mnoha domů v Polsku i v zahraničí. Grande LX je vybaven masivními gumovými koly, která jsou díky plnému tlumení nárazů dokonale připravena na jízdu po nerovném a nerovném terénu, takže písek nebo štěrk pro něj nebudou překážkou. Zahrnuta: Dětský kočárek; potah na nohy; pláštěnka; držák na pohár.                                                                                                              

Na dotaz 
Kód: 11954/BLA
kinderkraftnubifreedom
Kinderkraft Nubi - kočárek
od 4 100 Kč

Kinderkraft Nubi - kočárek Kinderkraft Nubi je kočárek, který byl navržen pro každého rodiče, který hledá lehký a hbitý kočárek, který se nejlépe hodí pro časté výlety. Rodiny, které jedou na dovolenou, obvykle potřebují kočárky, které splňují bezpečnostní požadavky, budou pro dítě pohodlné, rychle se skládají a nevyžadují mnoho místa - Kinderkraft Nubi je v tomto ohledu středem pozornosti. Nubi je vítězem prestižní ceny Red Dot Award  v kategorii Product Design 2020, která se uděluje dětským kočárkům oceněným z hlediska designu. Nejde však o samotný design, díky kterému je kočárek jedinečný - jeho funkce k tomu z velké části přispívá - sklápěcí opěradlo, nastavitelná opěrka nohou nebo sklopení bez nutnosti sejmutí rukojeti - to jsou výhody kočárku, které stojí za zvážení. Další výhodou je příslušenství , které získáme nákupem Kinderkraft Nubi - obsahuje nánožník, pláštěnku, držák nápojů a popruh pro pohodlné nošení kočárku na rameni. Zahrnuta: Dětský kočárek; fusak; pláštěnka; držák na pohár; popruh pro nošení kočárku na rameni.

Na dotaz 
Kód: 11999/NAV
Kinderkraft Myway.jp
Akce
Kinderkraft Myway - autosedačka 0-36 kg
4 494 Kč
od 4 200 Kč
(až –7 %)

Kinderkraft Myway - autosedačka 0-36 kg Kinderkraft Myway je autosedačka určená pro děti ve váhové skupině 0-36 kg. Sedačku lze namontovat ve dvou směrech, je vybavena speciálními bezpečnostními systémy, které se o vaše dítě postarají během každé cesty. Pohodlné sedadlo v kombinaci s vysoce kvalitními látkami činí řízení nejen bezpečným, ale také pohodlným. Myway má integrovanou základnu, která zajistí stabilitu sestavy a usnadní správnou instalaci sedadla ve vozidle.

Na dotaz 
Kód: 12002/BLA
Kinderkraft Oneto3 Black
Kinderkraft Oneto 3 - autosedačka 9-36 kg
4 500 Kč

Kinderkraft Oneto 3 - autosedačka 9-36 kg Kinderkraft Oneto 3 je autosedačka, která vás bude provázet po mnoho let - je přizpůsobena dětem ve váhové skupině 9-36 kg a je zcela bezpečná - v souladu s normou ECE R44 / 04. K jeho výrobě byly použity vysoce kvalitní materiály, jejichž úkolem je poskytnout malému cestujícímu pohodlí. Sedadlo je vybaveno systémem Isofix a pásem Top Tether, což je další ochrana. To není vše - Oneto 3 má mnoho řešení, která přímo ovlivňují bezpečnost a pohodlí vašeho dítěte.

Na dotaz 
Kód: 12005/BLA
Kinderkraft Juli 3w1 Grey
Kinderkraft Juli - multifunkční dětský kočárek, sada 3v1
od 5 100 Kč

Kinderkraft Juli - multifunkční dětský kočárek, sada 3v1 Kinderkraft Juli je kočárek připravený k přizpůsobení bez ohledu na okolní a převládající podmínky. Je kompaktní, o čemž svědčí nejen jeho rozměry, ale také skutečnost, že korbičku lze za minutu přeměnit na sportovní část. Kočárek byl vytvořen tak, aby si dítě mohlo užít pohodlí při každé procházce, a rodič je spokojen s bezúdržbovými, neproniknutelnými kolečky, která vám umožní bloudit, kamkoli vás nohy zavedou. Kromě toho se Juli skládá z bezpečných a vysoce kvalitních materiálů, díky nimž jistě oceníte tento zdánlivě jednoduchý a minimalistický kočárek. Styl kočárku se neliší od současných trendů - Juli zapůsobí jak svou úhlednou formou, tak barvami čalounění, jejichž detaily vytvářejí harmonický celek. Zahrnuta: Dětský kočárek; Autosedačka Kinderkraft Mink; držák na pohár; nánožník; pláštěnka; adaptéry pro autosedačky.

Na dotaz 
Kód: 11966/PIN
Kinderkraft All Road Ash Grey
Kinderkraft All Road - kočárek
5 207 Kč

Kinderkraft All Road - kočárek Kinderkraft All Road je extrémně funkční čtyřkolka, která je vybavena vynikajícím jízdním systémem - díky němu sladíte touhu objevovat nové a neznámé oblasti s potřebou čistého kočárku pro každodenní použití. All Road byla vybavena sedačkou s velmi dlouhou nastavitelnou opěrkou nohou, která poskytne pohodlí každému dítěti. Sedadlo kočárku je nastavitelné nejen v poloze vleže, ale také ve směru jízdy, otočením směrem k rodiči nebo ke světu. All Road je zdokonalen v každém detailu - to vše proto, aby nezklamal svého uživatele a nabídl maximální komfort používání bez ohledu na jeho potřeby. Zakoupením dalších adaptérů připevníme autosedačku k rámu kočárku - díky tomu nemusíme při přechodu z jízdy na procházku vytahovat dítě ze sedačky. Zahrnuta: Dětský kočárek; kryt nohy; pláštěnka; Moskytiéra; držák na pohár.

Na dotaz 
Kód: 11948/ASH
Kinderkraft Moov Black
Akce
Kinderkraft Moov - multifunkční kočárek 3v1
od 6 500 Kč

Kinderkraft Moov - multifunkční kočárek 3v1  Kinderkraft Moov je sada, která je hotovým řešením po celá léta - korbička a připojený nosič vám umožní používat kočárek od narození a navíc můžete z kočárku rychle a plynule proměnit kočárek - bez nutnosti dalšího prostoru pro uložení korbičky! Moov má vše, co by kočár měl mít - je zárukou pohodlí a bezpečnosti, má odolná kola, zajišťuje efektivní jízdu a je vybaven jednoduchým sklopným systémem. Když je složený, je extrémně kompaktní, takže jeho skladování není problém! Kinderkraft Moov - vysoká kvalita za dostupnou cenu! Zahrnuta: Hluboko kráčející kočárek; pláštěnka; potah nohou; taška pro rodiče.

Na dotaz 
Kód: 11951/BLA
Kinderkraft Veo 2w1 BlackGray
Kinderkraft Veo - multifunkční dětský kočárek 2v1
6 800 Kč

Kinderkraft Veo - multifunkční dětský kočárek 2v1 Kindekraft Veo je multifunkční kočárek, který je dokonalým příkladem vysoce kvalitního produktu za velmi přijatelnou cenu. Kočárek vypadá velmi elegantně a stylově - jedná se o kombinaci moderního a sportovního stylu, použité látky mu dodávají eleganci a jeho tlumené barvy a univerzální vzhled dělaly z modelu Veo dlouhou dobu v trendech dětského průmyslu. Můžete upravit sedadlo kočárku tak, aby se Veo přeměnilo z hlubokého kočárku na kočárek - takže se nemusíte starat o další prostor pro uložení Korbičky! Veo je extrémně obratný - řízení je zábava pro batole i rodiče! Zahrnuta: Kočárek a korbička v jednom; adaptéry pro připevnění autosedačky; nákupní košík; taška na příslušenství; pláštěnka; chránič nohou.

Na dotaz 
Detail
Kód: 11945
Kinderkraft XMOOV Black
Kinderkraft XMOOV - multifunkční dětský kočárek 3v1
6 800 Kč

Kinderkraft XMOOV - multifunkční dětský kočárek 3v1 První procházka s batoletem je důležitou událostí pro každého člena rodiny, který téměř srší pýchou a chce předvést svoji radost celému světu. Při výběru kočárku pro vaše dítě proto stojí za výběr toho, který se postará o pohodlí vás i dítěte a umožní vám plně se soustředit na vaše dítě. Kinderkraft XMOOV je multifunkční kočárek vybavený velkými nafukovacími kolečky, která vám umožní volný pohyb po městě i mimo něj. XMOOV má sedačku 2 v 1, tj. Sedačku, kterou lze snadno přeměnit na pohodlnou korbičku - první vozidlo dítěte. Kočárek je skvělým příkladem spravedlivého poměru ceny a kvality, nechybí mu inovativní technologie, které najdete také u kočárků první třídy. Odolné látky, pevná konstrukce, moderní řešení - stojí za to důvěřovat kočárku XMOOV od společnosti Kinderkraft. Sada navíc obsahuje nosič Mink, který můžete připevnit na rám kočárku, a krásnou tašku Mommy Bag, díky které si perfektně zorganizujete každou procházku! Zahrnuta: Sedadlo 2 v 1; Mink autosedačka; Taška pro mámu; Moskytiéra; pláštěnka; adaptéry pro autosedačky; držák na pohár.

Na dotaz 
Kód: 11906/BLA
Kinderkraft Veo Gray
Kinderkraft Veo - multifunkční dětský kočárek 3v1
8 000 Kč

Kinderkraft Veo - multifunkční dětský kočárek 3v1 Pro koho jsou multifunkční kočárky Kinderkraft? Multifunkční kočárky Kinderkraft jsou návrhem pro rodiče, kteří hledají funkční a přitom soudržný cestovní systém. Klasická sada Kinderkraft 3v1 se skládá z: Lehký a velmi obratný rám zajišťující svobodu pohybu v jakémkoli terénu, Korbička hlubokého kočárku, kterou lze snadno přeměnit na měkký a pohodlný kočárek (na rozdíl od mnoha podobných sad je gondola a kočárek jeden a tentýž prvek, takže se nemusíte starat o uložení „kočárku“, když stále používáte hluboký kočárek a a naopak), nejedná se o řešení obsažené v každé sadě 3v1 autosedačka, která je zároveň nosičem dítěte, kterou lze snadno zacvaknout do rámu a vytvořit tak cestovní verzi kočárku pro dítě od 0 do 13 kg, adaptéry, tašky na příslušenství, pláštěnka, chránič nohou, který zajistí pohodlí dítěte za špatného počasí.                                                                                                                     

Na dotaz 
Kód: 11942/BLA
Kinderkraft Evolution Cocoon - multifunkční kočárek 2v1
Kinderkraft Evolution Cocoon - multifunkční kočárek 2v1
8 600 Kč

Kinderkraft Evolution Cocoon - multifunkční kočárek 2v1 Kočárek s nadčasovým designem a spolehlivou funkčností. Kompaktní a snadno použitelný kočárek pro dítě od prvních dnů života. Díky své multifunkčnosti splní očekávání každého rodiče a dítěte. Prostorná gondola a pohodlný kočárek byly navrženy tak, aby každé dítě zažilo maximální pohodlí při řízení - navíc - polstrovaná, nepropíchnutá kola vyplněná pěnou minimalizují nerovnosti na silnici, takže kočárek je víceúčelový. Praktické příslušenství doplňuje celý kočárek, což z něj činí výjimečně příjemný produkt pro každodenní použití.   Zahrnuta: rám vozíku měkká korbička (kukla) sedačka kočárku s kabinou fusak pláštěnka Moskytiéra držák na pohár

Na dotaz 
Kód: 11939/FRE
1 Main photo
Kinderkraft Evolution Cocoon - multifunkční kočárek 3v1
9 900 Kč

Kinderkraft Evolution Cocoon - multifunkční kočárek 3v1 Kočárek s nadčasovým designem a spolehlivou funkčností. Kompaktní a snadno použitelný kočárek pro dítě od prvních dnů života. Díky své multifunkčnosti splní očekávání každého rodiče a dítěte. Prostorná korbička a pohodlný kočárek byly navrženy tak, aby každé dítě zažilo maximální pohodlí při řízení - navíc - polstrovaná, nepropíchnutá kolečka vyplněná pěnou minimalizují nerovnosti na silnici, díky čemuž je kočárek víceúčelový. Praktické příslušenství doplňuje celý kočárek, což z něj činí výjimečně příjemný produkt pro každodenní použití.   Zahrnuta: rám vozíku měkká korbička (kukla) sedačka kočárku s kabinou Autosedačka MINK fusak pláštěnka Moskytiéra držák na pohár adaptéry pro autosedačky  

Na dotaz 
Kód: 11912/FRE
Kinderkraft Prime 2020 2w1 Beige
Kinderkraft Prime - multifunkční dětský kočárek 2v1
10 500 Kč

Kinderkraft Prime - multifunkční dětský kočárek 2v1 Nová vylepšená verze Kinderkraft Prime, která se vyznačuje dodatečným polstrováním a přítomností stylové tašky Mommy Bag! Prime, stejně jako dříve, má kombinaci funkčnosti a vysoce kvalitního zpracování a stará se o pohodlí batole a rodiče. Vynikající jízdní vlastnosti se promítají do kvality ovládání vozíku. Kromě toho budete potěšeni zvláštní péčí, kterou výrobce projevil také po vizuální stránce - prvky z ekokůže dokonale ladí s čalouněním kočárku a mají praktické využití! Zahrnuta: Prime kočárek; korbička; Taška pro mámu; pláštěnka; potah nohou; pumpička; adaptéry.

Na dotaz 
Kód: 11915/BEI
Kinderkaft Prime 2020 3w1 Beige
Kinderkraft Prime - multifunkční dětský kočárek 3v1
11 000 Kč

Kinderkraft Prime - multifunkční dětský kočárek 3v1 Nová vylepšená verze Kinderkraft Prime, která se vyznačuje dodatečným odpružením a přítomností stylové tašky Mommy Bag! Prime, stejně jako dříve, si užívá kombinaci funkčnosti a vysoce kvalitního zpracování a stará se o pohodlí batolete a rodiče. Vynikající jízdní vlastnosti se promítají do kvality ovládání vozíku. Kromě toho budete potěšeni zvláštní péčí, kterou výrobce projevil také po vizuální stránce - prvky z ekokůže dokonale ladí s čalouněním kočárku a mají praktické využití! V sadě 3v1 získáte autosedačku Mink, která doplňuje celek a umožňuje vám vytvořit kompletní cestovní systém. Není možné změnit barvu autosedačky. Zahrnuta: Prime kočárek; korbička; Mink autosedačka; Mommy Bag; pláštěnka; potah nohou; pumpička; adaptéry.

Na dotaz 
Kód: 11936/BEI
26 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 26 položek celkem